Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

Teiko cup

TEIKO CUP 2009


Výsledky:       SK Ostr.Lhota - AC Gamaspol Jeseník            0:0

                      SK Ostr.Lhota - Old Boys Moravský Beroun  0:1        

                      SK Ostr.Lhota - Docenti Němčice u PV          0:2

                      SK Ostr.Lhota - Meruňka team Hluk              0:0

                      SK Ostr.Lhota - Sokol Bojkovice                   1:0


Tabulka:       1. Sokol Bojkovice

                    2. Docenti Němčice

                    3. Meruňka team Hluk

                    4. AC Gamaspol Jeseník

                    5. SK Ostrožská Lhota

                    6. Old Boys Moravský Beroun


Sestava SK Ostr. Lhota:   Stanislav Jurásek, Bronislav Zámečník, Lubomír Radoch, Petr Ratajský, František Štergenich, Zdeněk Machala, Miroslav Hyrák, František Pavlas, Stanislav Dufka, Jiří Haláč, Svatopluk Žajdlík, trenér Dalibor Gabriel.


      Turnaje Teiko cup v sousedním Hluku se zúčastnilo jedenáct bývalých fotbalistů SK Ostrožská Lhota. Je škoda, že se pro zranění omluvili Michal Goliáš s Daliborem Gabrielem.

      V prvním utkání proti hráčům AC Gamaspol Jeseník jsme se gólu nedočkali. Šance měla obě mužstva, ale brankáři na obou stranách byli výborní a patřili k nejlepším hráčům na hluckém trávníku. Remíza byla asi spravedlivá.

      Druhý zápas jsme pravděpodobně trochu podcenili, protože jsme podlehli našim kamarádům z Old Boys Moravský Beroun 0:1. Gólových příležitostí jsme měli nespočet, ale střelecké štěstí nás opustilo.

      Proti týmu Docenti Němčice u Prostějova jsme podali nejhorší výkon a po zásluze prohráli 0:2. Hráči z Hané využili své šance a radovali se z vítězství, které je posunulo velmi blízko postupu do čtvrtfinále.

      Předposlední zápas s domácím Meruňka teamem Hluk už jsme museli bodovat abychom si udrželi naději na postup ze skupiny. Proti silnému soupeři se hrál vyrovnaný a taktický fotbal, který skončil opět bez branek a remíza nic neřešila.

      Jak se později ukázalo, utkání proti vítězi skupiny Sokolu Bojkovice bylo pro nás poslední na turnaji. K postupu nepomohla ani výhra 1:0, kterou zajistil Jirka Haláč, náš jediný střelec. Bojkovice prohrály jediný zápas ve skupině, ale to byla jen slabá útěcha. Němčice překvapivě porazily domácí Hluk a o postupujícím rozhodl jediný gól. Nám nepomohlo ani 5 bodů a nejméně obdržených branek.

      Ve výborném světle se na turnaji představil brankář Staňa Jurásek a do svého zranění také Zdeněk Machala. Ostatní hráči podali obětavý a bojovný výkon, ale k lepšímu výsledku nám chyběli především nastřílené branky. Jeden gól za pět zápasů je opravdu málo.Turnaj i přesto splnil své očekávání a tak se ho zúčastníme i příští rok, jestli nás pořadatelé pozvou. Musíme se připravit ale lépe, abychom se dostali alespoň do play off. Na závěr patří velké poděkování kameramanovi Vaškovi Pavlasovi, fotografovi Staňovi Dufkovi a také řidiči mikrobusu Jožkovi Sedláčkovi a v posledním utkání též našim fanynkám.

text:  FŠ

Ostatní výsledky na stránkách turnaje zde.


SK Ostrožská Lhota - Meruňka team HlukSK Ostrožská Lhota - Sokol Bojkovicefoto: Michaela Beníčková

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768