Stará Turá - OL

BAF Stará Turá – SK Ostrožská Lhota   3:2  (0:2)

sestava:   Goliáš Michal, Radoch Luboš, Štergenich František, Gabriel Dalibor, Ratajský Petr, DominikMiroslav, Pavlas František, Hyrák Miroslav, Hanáček Petr, Bachan Josef, Haláč Jiří, Jurásek Jiří, Malušek Miroslav.

branky:   Pavlas František, Haláč Jiří

V prvním letošním zápase podali oba soupeři výborné výkony. Lhoťané šli v prvním poločase do vedení 0:2. Úvodní branku vstřelil po pěkné akci Franta Pavlas asi z dvaceti metrů střelou k tyči. Druhý gól padl také po vyšachování domácí obrany a autorem byl Jirka Haláč. Domácí v první půlce tahali za kratší konec. Jejich šance likvidoval výborný brankář Lhoty Michal Goliáš.

Druhý poločas začali hráči Staré Turé hosty ze Slovácka přehrávat. Bylo to také díky tomu,že jich bylo sedmnáct a Lhoťané, po zranění Luboše Radocha, neměli na střídání nikoho a logicky jim došly síly. První gól dali domácí po sporné situaci, která zaváněla postavením mimo hru. Pak chytil nejlepší hráč hostů Michal Goliáš penaltu, ale na další dvě střely už nedosáhl. Přesto podal i s obranou velmi dobrý výkon. Celkově je výsledek ze Staré Turé zklamáním, protože bývalí hráči Ostrožské Lhoty byli domácím více než vyrovnaným soupeřem.

Jedna chybička se ale v sobotu vloudila a to bylo, že nikdo na pěkném stadionu neměl foťák a tak jsou zde jen fotky z loňského zápasu ze Staré Turé. Poděkování patří řidiči mikrobusu Jožkovi Sedláčkovi, který výpravu ze Lhoty spolehlivě dovezl tam i zpět.

Odveta se hraje v Ostrožské Lhotě v sobotu 13.6.2009 v 17 hodin.

Odjezd do Počenic je v sobotu 2.5.2009 v 15.45 ze hřiště!!!