Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

Sport odpol žen

SPORTOVNÍ SPOLEČNÉ ODPOLEDNE ŽEN


Tak jak si to manželky a přítelkyně bývalých hráčů naplánovaly, tak to i provedly. Domluvily si totiž, že se boudou společně scházet ke společným schůzkám a pro svá těla také něco udělají.

Bylo to v sobotu 21. listopadu ve sportovní hale v Ostrožské Lhotě. Skutečně se ženské převlekly do sportovního a vyzbrojily se tenisovými a badmintonovými raketami, míči, švihadly a ostatními sportovními pomůckami. Jako první ale začaly skákat do výšky a to musím uznat, že chlapy by to ani ve snu nenapadlo. Podle informací si nejlépe vedla Renča Urbancová, která se přenesla přes laťku ve výšce 140 centimetrů!!! (s Pepou doma asi vydatně trénují). Pak se hrál badminton, šplhalo se po laně a tyči, hrály se míčové hry a vše zakončily tenisem.

Po náročném sportovním večeru měly v agitační místnosti připraveno pohoštění, jako kdyby se jednalo o nějakou oslavu či svatbu. Nevím, kdo to všechno vymyslel, ale všichni bývalí hráči musí před touto akcí smeknout. Je vidět, že se umí bavit také naše protějšky - a to je dobře. Po aktérkách jsem chtěl aby zápis udělala některá z nich, ale bylo mi řečeno, že by to zavánělo samochválou. Proto zápis dělám sám a dělám ho velmi rád.

Je až s podivem, že se ženské daly takto dohromady, ale to není všechno! Po vzoru svých poloviček chtějí totiž ve svých aktivitách pokračovat a už plánují další akce, ve kterých nechybí ani návštěva divadla či muzikálu a další kulturní, společenské a sportovní vyžití. Do budoucna by chtěly mezi sebe dostat všechny manželky bývalých fotbalistů Lhoty.

Tady jsou jména všech zúčastněných: Helenka Radochová, Magda Hyráková, Majka Žajdlíková, Renča Urbancová, Majka Štergenichová, Eva Stáncová, Dana Pavlasová, Majka Machalová, Mirka Čápková, Táňa Goliášová, Venďa ,,Haláčová“, Martina Pavlasová i se svým mužem Bohušem a synem Ríšou, Jana Bílková.

Po své schůzi přišlo také pár ,,zvědavých“ bývalých hráčů, kteří jen nechápavě kulili oči, jak se i ženské dokáží pobavit!

Šuhajky, klobouk dolů!

Všichni věříme, že nám také pomohou i s pořádáním Silvestra 2009 o kterého bude mezi veřejností určitě velký zájem.


Text: Manager

Foto: rodina Pavlasová (Martina, Bohuš, Richard)


 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768