Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

Skalica - OL

ŠK Skalica - SK Ostrožská Lhota   1:1 (0:0)

 


branka:  Jiří Haláč


sestava:  Goliáš Michal, Hanáček Petr, Žajdlík Ivo, Ratajský Petr, Štergenich František, Hyrák Miroslav, Pavlas František, Gabriel Dalibor, Machala Zdeněk, Haláč Jiří, Bachan Josef, Malušek Miroslav.


Před odpoledním zápasem proběhla brigáda, kterou narychlo svolala ,,rada starších“.

Sběru durancií pro potřebu mužstva se zúčastnili tito hráči: Goliáš Michal, Hanáček Petr, Žajdlík Ivo, Ratajský Petr, Hyrák Miroslav, Malušek Miroslav, Radoch Lubomír, Hájek Jarek, Machala Zdeněk. Udělali kus poctivé práce, ze které bude mít určitě největší radost pokladník bývalých hráčů.

V 15 hodin se už odjíždělo osobními auty na Slovensko do Skalice, kde se odehrál odvetný zápas proti tradičnímu soupeři. (Řidiči Žajdlík, Pavlas, Štergenich, Machala se vzdali nároku na cestovné!). Na perfektně připravený trávník nastoupila obě mužstva s cílem zvítězit, protože první souboj ve Lhotě skončil divokou remízou 4:4.

Úvod zápasu patřil zcela hostům. Nejprve nepřesný domácí rozhodčí neuznal branku Jožky Bachana pro údajný ofsajd, pak neodpískal jasnou ruku na hranici pokutového území a pět vyložených superšancí hosté ještě spálili. Skaličané se dostávali před branku Lhoty jen sporadicky a když už měli šanci, zasáhla pozorná obrana a velmi dobrý brankář Michal Goliáš. Hrál se pohledný, technický fotbal z obou stran, kterému chyběly pouze branky.

Ve druhé půli se domácí dostávali více do hry a nebýt výborného Goliáše v brance, mohlo být skóre příznivější pro Slováky. Ti se přece jen dočkali. Po ztrátě míče na půlící čáře šli do rychlého protiútoku a střelou k pravé tyči se ujali vedení. Lhoťané se všemožně snažili o vyrovnání, ake v koncovce neměli štěstí. F.Štergenichem nastřelili břevno a další ruku opět rozhodčí neodpískal. Běžela 85.minuta zápasu-Dalibor Gabriel poslal do brejku Jirku Haláče a ten ze dvaceti metrů přehodil vybíhajícího golmana. Byla to Jirkova snad už pátá šance, která ale byla tentokrát gólová a znamenala vyrovnání.

Výborný výkon podal Míša Goliáš a dobře zahrála i celá obrana, záloha střídala výborné okamžiky se slabšími. Útočníci se sice snažili, ale jeden gól z tolika šancí je velmi málo.

Po zápase následovalo přátelské posezení, kde jsme dnešní zápas se svými kamarády rozebrali. Nejlepší ale byly domácí klobásy a vynikající právě vřící burčák.

V sobotu 3.10. se na domácím hřišti utkáme v odvetném zápase s FK Senior Trnové-Žilina. Utkání začíná v 15.00 hodin a sraz je nejpozději ve 14.30!!! Opět by neměla chybět pečená kuřata a také burčák. Tímto na utkání zveme všechny manželky bývalých hráčů.

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768