Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

Schůze

SCHŮZE BÝVALÝCH HRÁČŮ


V sobotu 21. prosince 2009 se sešli bývalí hráči SK Ostrožská Lhota, aby zhodnotili svou činnost za minulý rok a rozdělili si úkoly na rok následující. V programu schůze bylo celkem 9 bodů, které se během dvouhodinového sezení všechny probraly a co je důležitější, všechny byly schváleny.

Byly rozděleny úkoly na Silvestra, probraly se dosažené výsledky, schválila se nominace na hokejové utkání, odsouhlasily se stanovy mužstva a proběhla diskuze v níž se měli možnost vyjádřit všichni zůčastnění. Je velice potěšitelné, že na schůzi přišlo 17 členů. Jasné je, že přítomni byli ti, co vzorně reprezentovali Lhotu v uplynulém roce na zelených pažitech u nás i v zahraničí a na akcích mužstva chyběli jen minimálně.


Přítomni byli:  Bartoš Petr, Gabriel Dalibor, Goliáš Michal, Hájek Jaroslav, Hanáček Petr, Haláč Jiří, Jurásek Stanislav, Machala Zdeněk, Malušek Miroslav, Pavlas František, Radoch Lubomír, Ratajský Petr, Stánec Vlastimil, Štergenich František, Urbanec Josef, Zámečník Bronislav, Žajdlík Ivo


Omluveni: Hyrák Miroslav, Jurásek Jiří, Zámečník Jan, Skopal Martin


Ostatní členové nepřišli - bez omluvy!!!

 

Text: Manager

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768