Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

Pred - Za potok


Před potokem – Za potokem   1:4  (0:2)

8.5.2009

Stav série 2:2

branky:  Bartoš Petr – Kotačka Ondřej 2x, Bachan Michal, Zámečník Jan

rozhodčí:  Malušek Miroslav

bufet:  Miklíček Antonín, Radoch Luboš, Stánec Vlastimil, Žajdlík Svaťa

sestava Před potokem:  Michal Goliáš, Josef Urbanec, Ivo Žajdlík, František Štergenich, Petr Bartoš, Bronislav Zámečník, František Pavlas, Petr Ratajský, Petr Hanáček, Jiří Haláč, Michal Boček, Lukáš Zámečník

sestava Za potokem:  Stanislav Jurásek, Dalibor Gabriel, Miroslav Dominik, Lukáš Bajgart, Tomáš Matuštík, Martin Matuštík, Zdeněk Machala, Jan Zámečník, Michal Bachan, Josef Žajdlík, Stanislav Dufka, Miroslav Hyrák, Ondřej Kotačka, Josef Bachan, Jiří Jurásek


       Po čtyřech ročnících prestižního fotbalového utkání Před potokem - Za potokem je stav 2:2. To hlavně proto, protože mužstvo z levého břehu se na zápas připravilo lépe a hlavně chtělo víc vyhrát.

       Samotné utkání mělo náboj a jiskru, tak se na 200 diváků mělo na co dívát. I když byli vítězové lepší, tak při nich stálo i potřebné štěstí a také rozhodčí věděl, kdo musí letos vyhrát. Z mužstva poražených podal velmi dobrý výkon brankář Michal Goliáš a také Michal Boček s Petrem Bartošem. U vítězů hrál prim Dalibor Gabriel, bratři Matuštíkovi a také autor dvou branek Ondra Kotačka. Zápas splnil očekávání hlavně proto, že na společné fotce jsou všichni hráči mimo Martina Skopala, který byl omluven.

      Zdařilé sváteční odpoledne okořenily fotbalem i ženy Ostrožské Lhoty. Závěr dne pak patřil především DJ Ironovi, který se postaral o skvělou atmosféru na místním stadionu.

      V sobotu 16.5.2009 od 16:30hodin hostíme na domácím trávníku mužstvo seniorů FC Trnové (Žilina). Doufám, že účast bude tak hojná, jako ve sváteční pátek. Není bez zajímavostí, že účast na sobotní zápas přislíbil i bývalý ligový fotbalista a trenér 1.mužstva SK Ostrožská Lhota Vratislav Chaloupka! Po zápase se koná posezení u uzené kýty.

 


 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768