Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

OL - VelMez

SK Ostrožská Lhota - FC Velké Meziříčí  2:3 (1:3)


12.9. 17:00


branky:   Stanislav Dufka, Jiří Haláč

rozhodčí:   Miroslav Malušek

sestava:   Šimčík Jan, Urbanec Josef, Žajdlík Ivo, Štergenich František, Stánec Vlastimil, Žajdlík Svatopluk, Gabriel Dalibor, Ratajský Petr, Hyrák Miroslav, Dufka Stanislav, Haláč Jiří, Machala Zdeněk, Hájek Jaroslav, Pavlas František

 

V sobotu k nám zavítal nový soupeř až z Vysočiny – mužstvo FC Velké Meziříčí. Manažer hostů Martin David, který už je po operaci kolene v pořádku, přivezl na moravské Slovácko velmi dobrý tým. Není divu, protože to byli velmi zkušení fotbalisté a brankář měl dokonce odchytány zápasy z ligové Jihlavy.

Utkání přitom nezačalo pro domácí špatně a 15 minut byli jasně lepší. V té době se dostali také do vedení, když po přihrávce Jirky Haláče utekl po pravém křídle Staňa Dufka a prudkou střelou prostřelil gólmana hostů. Ten předvedl ještě několik výborných zákroků. Po čtvrthodince se začala karta obracet a hráči z Vysočiny začali hrozit nebezpečnými brejky, ze kterých dokázali vstřelit 3 pěkné góly. V té době Lhoťané nedokázali nalézt recept na chytrou hru hostů. Nešlo jim takřka nic. Hráli bez pohybu a hlavně si nedokázali přesně přihrát.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s velkou chutí do hry a byli opět lepší. Zlepšil se hlavně pohyb krajních obránců a úspěch se dostavil. Po jednoduché akci z levé strany šel míč po ose Gabriel – Štergenich – Hyrák, který přesným centrem našel ve vápně Jirku Haláče a ten prudkou hlavičkou snížil na 2:3. Dostavily se další velké šance, ale ani Mirek Hyrák ani J. Haláč skvělého brankáře hostí nedokázali překonat. Hráči Meziříčí pak se štěstím cennou výhru do konce utkání udrželi.

Nebyl to pro domácí nějaký špatný zápas, ale opět se objevilo v utkání mnoho chyb. Hosté předvedli ucelený a dobrý výkon, který okořenili šťastným vítězstvím.

Kluci z Vysočiny s námi chvíli poseděli u malého pohoštění, o které se nám tentokráte postaraly naše manželky. Jmenovitě Helča Radochová, Magda Hyráková, Majka Žajdlíková, Majka Štergenichová a Renča Urbancová, kterým také pomáhal Luboš Radoch. Velká pochvala patří všem, kteří se o dnešní zápas nějak zasloužili (příprava hřiště, občerstvení, atd.). Poděkování patří také dnešnímu soupeři, který nám přivezl malé dárky. V červnu je ve Velkém Meziříčí fotbalový turnaj, na kterém už jsme přislíbili účast.

Nesmím zapomenout ani na perfektní práci našeho kameramana Vaška Pavlase, který zpracoval záznam z utkání i pro našeho soupeře. Fotky z dnešního zápasu pro změnu vytvořil Staňa Dufka. Majitel SportClubu, Pavel Pavlík, pro změnu zajistil pitný režim. Všem díky.

V sobotu 19. Září je odjezd do Staré Turé ve 14:45 hodin. Jede se osobními auty, kdo bude chtít, může jet. Cestovné bude proplaceno.


 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768