Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

OL - Stará Turá


SK Ostrožská Lhota - BAF Stará Turá  1:6  (1:2)

13.6.   16:30


branky:   Miroslav Hyrák - Manák, Stančik, Tučka, Záhora, Vido 2x

rozhodčí:   Miroslav Malušek


      SK Ostrožská Lhota:  Michal Goliáš, Stanislav Jurásek, Petr Bartoš, Petr Ratajský, František Pavlas, Josef Urbanec, Broněk Zámečník, Petr Hanáček, František Štergenich, Dalibor Gabriel, Miroslav Hyrák, Jan Zámečník, Zdeněk Machala, Vlastimil Stánec, Stanislav Dufka, Josef Bachan, Jiří Haláč, Jiří Jurásek, Martin Skopal

      BAF Stará Turá:   Ješko, Jaroš, Černák, Turan, Pribiš, Mikulec, Sekerka, Zahora, Vrba, Vido, Tučka, Hodermanský, Stančik, Manák

 

   Největší porážka za poslední roky! Přesně takový výsledek se zrodil před více než třemi roky ve Skalici, kde jsme také nezvládli druhý poločas. Objektivně musíme přiznat, že soupeř ze Staré Turé byl skutečně lepším týmem a zcela zaslouženě vysoko zvítězil.

   První poločas byl ještě vyrovnaný, ale druhý suverénně ovládli Slováci. Hráli fotbal plný pohybu, nápadů a krásných akcí. Domácí hráči zaostávali ve všech herních činnostech. Vedoucí hostů Roman Tučka sice tentokrát přivezl mladší mužstvo ale to jejich výkon nijak nesnižuje. Z jejich strany to byl fotbal pro labužníky. Lhoťané hráli bez pohybu, myšlenky a přesné přihrávky. Akce domácích většinou končily před pokutovým územím hráčů Staré Turé. Dnes by na Slováky nestačila ani daleko silnější mužstva než byla Lhota. V jejich dresu hráli prim především Peter Vido a manažer Roman ,,Tučkin“ Tučka. Možná, že se na výkonu domácích podepsala také měsíční přestávka a také nebývale vysoký počet hráčů, kteří se všichni vystřídali v dnešním utkání. Na dnešní zápas se sešlo 19 domácích fotbalistů a to byli ještě omluveni Ivo Žajdlík, Svaťa Žajdlík a Luboš Radoch, který měl na starosti udírnu.

   Ještě je nutno poznamenat,že se utkání hrálo za ideálního počasí a na perfektně připraveném pažitu o který se postaral místopředseda fotbalového oddílu SK Ostrožská Lhota Petr Ratajský. Po zápase následovalo tradiční posezení a pak taneční zábava se skupinou Čmeláci a DJ Ironem.

   Příští víkend už nás čeká velký fotbalový turnaj Teikocup v sousedním Hluku a týden na to mezinárodní turnaj internacionálů ve Staré Turé, kde budeme mít možnost našemu soupeři porážku vrátit.

 text:  FŠ


 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768