SK Ostrožská Lhota - ŠK Skalica  4:4  (4:1)

branky:  Jirka Haláč 2x, Franta Pavlas, Dalibor Gabriel

rozhodčí:   Miroslav Malušek

sestava:   Goliáš Michal, Jurásek Stanislav, Radoch Lubomír, Stánec Vlastimil, Štergenich František, Dominik Miroslav, Bartoš Petr, Urbanec Josef, Gabriel Dalibor, Hájek Jaroslav, Haláč Jiří, Pavlas František, Žajdlík Svatopluk, Jurásek Jiří

trenéři: Machala Zdeněk, Zámečník Jan

Po sobotě budeme asi měnit text hymny -Travička zelená-. První poločas z říše snů, druhý velmi špatný. Ale pěkně od začátku. Utkání začalo až po 18. hodině, protože před námi hrál své přípravné utkání také lhotský dorost se Spartakem Hluk. Byla to ale dobrá volba, ač už nebylo takové vedro. Prvních 45 minut to byl fotbal, se kterým byli domácí diváci nadšeni. Krásná akce, nádherné góly a výborné zákroky braknaře Michala Goliáše. Výsledek byl sice pro hosty krutý, ale domácí hráči své šance tentokráte všechny proměnili.Výborný Zápas tentokrát odehrál Jirk Haláč, který vystřelil 2 góly a na další nahrál. Velmi dobře pracovala také obrana se zálohou, ve které hráli prim Dalibor Gabriel s Jarou Hájkem. Brankář Michal Goliáš předvedl zákrok roku, když vyrazil robinzonádou tvrdou střelu ze 20 metrů, kerá mířila přímo do horního růžku jeho branky. Do druhého poločasu už nenastoupil Petr Bartoš a tak domácí a tak domácí dohrávali už jen s 11 hráči. Skaličané si vytvořili převahu a po pěkných akcích asi zaslouženě vyrovnalina konečných 4:4. V dresu domácích dnes chyběli omluvení P.Ratajský, B.Zámečník a S.Dufka.

Po zápase jsme chvíli se svými kamarády poseděli u dobrého vínka a pustili jim obě hymny, ze kterých byli skaličané přímo unešeni a na závěr už Šuhaje zpívali společně s námi. Odveta proběhne ve Skalici v měsíci září. Všichni už se těšíme.