Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

OL - FK Trnové


SK Ostrožská Lhota - FK Senior Trnové 4:3 (2:2)


3.10. 15:30 

 


branky:  Haláč Jiří, Hyrák Miroslav, Gabriel Dalibor, Žajdlík Svatopluk - Filo Jozef, Gier Ján a vlastní

rozhodčí:  Turchan Pavel

sestavy:

SK Ostrožská Lhota:  Malušek Miroslav, Dominik Miroslav, Stánec Vlastimil, Ratajský Petr, Radoch Lubomír, Machala Zdeněk, Gabriel Dalibor, Pavlas František, Hyrák Miroslav, Jurásek Jiří, Haláč Jiří, Štergenich František, Žajdlík Svatopluk, Hanáček Petr

FK Senior Trnové:  Vričan Laco, Moravčík Ján, Belaník Jozef, Turčan Ľubo, Hodas Ján, Gier Ján, Vrabec Jozef, Lončík Peter, Labuda Miloš, Filo Jozef, Vrabec Jaro

 

 


      Sobotní krásné odpoledne, perfektně připravené hřiště a soupeř až ze středního Slovenska, který přijel s malinkým zpožděním. Byl to odvetný zápas, který se měl hrát původně v Trnovém, ale hřiště bylo po soutěži hasičů v nedobrém stavu. Našim kamarádům jsme vyšli vstříc a utkání odehráli opět na domácím pažitu.

      Fotbalistů FK Trnové přijelo pouze jedenáct a tak se kladla otázka, jestli vydrží se silami až do závěrečného hvizdu. První půli to byla přetahovaná a ,,každý chvilku, tahal pilku“. Skóre otevřeli hosté, když brankář domácích neudržel míč před svou brankovou čarou. Domácí hráči vývoj zápasu otočili, ale do kabin se šlo za nerozhodného stavu 2:2.
      Ve druhém dějství šli do vedení opět hráči od Žiliny. Lhoťané velkou bojovností výsledek opět obrátili a do konce utkání ho už se štěstím udrželi.

      U hostů bylo velmi sympatické, že hráli s domácími vyrovnaný fotbal až do samého konce a kdyby měli kousek štěstí, tak si mohli ze Lhoty odvézt opět remízu. V domácím oranžovém dresu podal velmi dobrý výkon Mirek Hyrák s Petrem Ratajským. Za zmínku ještě stojí neproměněný pokutový kop, který golman hostů Laco Vričan chytil, dále pak nádherný vlastenec domácích ze čtyřiceti metrů a také letošní premiérová trefa Svatě Žajdlíka. Velmi dobrý výkon podal také rozhodčí zápasu pan Pavel Turchan.

      Poděkování za slušnou hru a vystupování patří také kolektivu FK Trnové a také fanynkám, které své hráče přijely do Lhoty povzbudit.

      V sobotu 10.10.2009 si to bývalí hráči rozdají mezi sebou-tentokráte ale s tenisovými raketami o přeborníka internacionálů SK Ostrožská Lhota. Turnaj začíná ve 13.00 hodin a řídí jej Stanislav Dufka.

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768