Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

OL - FK Trnové

SK Ostrožská Lhota - FK Senior Trnové    1:1  (1:0)

16.5.  16:30


branky:   Jiří Haláč - Slavo Meliš

rozhodčí:   Miroslav Malušek

sestavy:

SK Ostrožská Lhota:  Michal Goliáš, Petr Bartoš, Petr Ratajský, František Pavlas, Josef Urbanec, Petr Hanáček, František Štergenich, Dalibor Gabriel, Zdeněk Machala, Vlastimil Stánec, Jiří Haláč, Jiří Jurásek, Martin Skopal

FK Senior Trnové:   Miho Štefan, Moravčík Ján, Šindelár Milan, Turčan Ĺubo, Hodas Ján, Vyboch Jaro, Vrabec Jozef, Tavač Paĺo, Gier Ján, Labuda Miloš, Meliš Slavo, Hudec Richard, Chabada Adam, Podhorec Paĺo, Pekár Ľuboš

 

 

Po sobotě se rozrostla rodina bývalých hráčů Lhoty o další mužstvo - FK Trnové-Žilina. Naši soupeři dorazily na Slovácko po dlouhé cestě autobusem. Počasí nevěstilo nic dobrého, ale na zápas se přece jenom umoudřilo a tak se utkání odehrálo za ideálních podmínek. Vedení fotbalového oddílu připravilo trávník perfektně, za což jim patří naše poděkování. Domácí hráči se scházeli jako švábi na pivo, ale to už se stává pomalu tradicí.

Úvod zápasu patřil Lhoťanům, kteří hráli dvacet minut na jedničku. Po krásné akci a pěkném centru kapitána Machaly otevřel skóre přesnou hlavičkou Jirka Haláč. Hra se pak vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. Výborní byli především oba gólmani, kteří předvedli několik skvělých zákroků.

Ve druhém poločase  převzaly iniciativu hosté. Byli fotbalovější, rychlejší a hbitější. Ikdyž byli v průměru o něco starší, tak dokázali, že jsou i přes svůj věk, stále výborní fotbalisté. Dokázali také zaslouženě vyrovnat a domácí držel ve hře jejich nejlepší hráč brankář Michal Goliáš. V dresu bývalých hráčů Lhoty podal velmi dobrý výkon Petr Bartoš, Petr Ratajský a také Mirek Dominik. Utkání skončilo remízou, se kterou byli spokojeni oba soupeři.

Chlapi ze Žiliny si sebou přivezli také fanoušky a fanynky. Po utkání následovalo také posezení, na kterém jsme zjistili, že naše fotbalová rodina se rozšířila o další kamarády. Na závěr patří poděkování všem, kteří se postarali o velmi zdařilé odpoledne. Nesmíme zapomenout ani na dvě sličné servírky (Táňa Goliášová, Míša Čápková), které také odvedly výbornou práci a též přispěly k pěknému závěru.

Všichni hráči SK Ostrožská Lhota a jejich manželky zdraví naše kamarády do Žiliny a přejeme Palovi Tavačovi brzké uzdravení. Těšíme se na turnaj do sousedního Hluku, kde se opět setkáme. Turnaj starých pánů je rozdělen do dvou skupin. Ostrožská Lhota je zařazena do skupiny A a FK Senior Trnové do skupiny B. Doufáme že se utkáme až ve finále turnaje!

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768