Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

OL - Dubnica

SK Ostrožská Lhota - Spartak ZTS Dubnica n/V

1:6   (1:1)


12.7. 11:00branky:  Petr Ratajský - Brunovský Anton 2x, Šajben Pavol 2x, Dohňanský Ladislav 2x

rozhodčí: Dominik Jiří

SK Ostrožská Lhota Malušek Miroslav, Dominik Miroslav, Gabriel Dalibor, Ratajský Petr, Radoch Luboš, Štergenich František, Zámečník Jan, Pavlas František, Hyrák Miroslav, Haláč Jiří, Skopal Martin, Bachan Josef, Zbořil Stanislav, Dominik Josef.

Spartak ZTS Dubnica:  Noska Vladimír, Múčka Pavol, Ančic Vladimír, Kopačka Štefan, Kosiba Jaroslav, Prekop Radoslav, Dohňanský Ladislav, Dohňanský Ivan, Batľa Michal, Brunovský Anton, Kunštár Štefan, Múčka Lubomír, Šajben Pavol


      Krásné nedělní dopoledne, perfektně připravené hřiště, kvalitní soupeř a torzo domácích hráčů - takový byl obrázek 10 minut před výkopem přátelského utkání. Přítomen byl pouze jediný gólman Lhoty Mirek Malušek a tak se píšťalky musel s donucením chopit Jirka Dominik. Na to, že to byl jeho první zápas s píšťalkou, tak si nevedl nijak zle a patří mu poděkování.
      První poločas se hrál velmi vyrovnaný fotbal. Hosté šli sice po chybě do vedení, ale 5 minut před půlí se blýskl Petr Ratajský, který ze 20 metrů vymetl pravý roh branky hostů. Gól padl po krásné jednoduché akci a přesné přihrávce Franty Štergenicha. Škoda nevyužitých šancí Jirky Haláče a Martina Skopala, jinak bychom 1.poločas určitě vyhráli. V úvodní půli to byl výborný fotbal od obou mužstev.
      V naší hymně se zpívá:…v poločase prvním moc se nedaří, ve druhém to otočíme, my jsme frajeři…“. Pravý opak byl ale pravdou. Ač měl náš ,,starší“ soupeř obavu, že ho uběháme, tak nám došel paradoxně dech a Dubnica krutě potrestala všechny chyby brankáře a celého domácího mužstva. Naše akce končily na šestnáctce hostů a ti podnikali smrtící protiútoky zakončené střelou nebo gólem.
      Prohra je velmi krutá, výsledku by více slušela remíza nebo těsná porážka, ale to bychom museli proměnit šance a nedělat školácké chyby. Sportovně musíme uznat, že hráči Dubnice jsou ve svém věku pořád páni fotbalisté! Zarážející na dnešním utkání je účast a přístup domácích hráčů. Před týdnem nás bylo na chatě 18! A dnes těsně před výkopem 8!!! Nevím jestli se někteří hráči lekli zvučného jména soupeře nebo jim neseděl nedělní termín a nebo to, že po utkání nebyla žádná zabijačka nebo jiná žranica!? S přístupem některých neomluvených hráčů jsem velmi zklamán.
      Teď bude měsíc letní pauza, sejdeme se ale na hody kde proběhne křest CD s našimi hymnami.

      Jinak všem přeji příjemnou dovolenou a krásné prázdniny.


text:  FŠ

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768