Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

Křest CD

Křest CD


   Sobota 25.července 2009 se zapíše do kroniky bývalých hráčů SK Ostrožská Lhota jako den, kdy byly pokřtěny a oficiálně představeny obě hymny. Stalo se tak na hodové zábavě a proto byla akce ještě svátečnější.

   Oba texty složil Luboš “Halen” Radoch , který se také postaral o další věci s tím spojené. To zanemná, zajistil někoho kdo to nazpívá a nahraje v nahrávacím studiu. Všechno toto Luboš zajistil za což mu patří velké poděkování a obdiv všech spoluhráčů. První hymnu nazpíval Mirek Janák bývalý člen skupiny Wayn. Tato skladba je tvrdší a dala by se zařadit do rockové kategorie. Její název je Travička zelená. Druhá hymna se pravděpodobně stane hitem nejen Ostrožské Lhoty. Jmenuje se Šuhaj a nahrála ho skupina Gong se svým zpěvákem Petrem Opočenským. Ten kdo tuto skladbu uslyší a pochopí text, tak uzná, že se Lubošovi podařilo něco úžasného. Křest CD sledovalo více než 500 návštěvníků hodové zábavy. Na akci vystoupily také lhotské mažoretky STÁLE MLADÉ HVĚZDY, které sklidily za své vystoupení obrovský aplaus. Kmotry obou našich hymen se stali členové skupiny Gong Petr Opočenský a Mira Šmídek, za fotbalový výbor jednatel Tonda Miklíček, paní Marie Šálková za mažoretky a manželky a přítelkyně hráčů zastupovala Dana Pavlasová.

   Tato akce se náramně povedla a patřila k nejlepším za celou dobu účinkování starých pánů Lhoty. Poděkování patří kameramanovi Vaškovi Pavlasovi, fotografovi Dušanovi Dufkovi, ale hlavně otci této akce Lubošovi “Halenovi” Radochovi.

  text:  FŠ

Hymny k poslechu zde.


 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768