Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

Kapitalni ulovek

Další kapitální úlovek

      Přesně před třinácti měsíci chytil obrovskou štiku na vodárenské nádrži brankář Michal Goliáš. Letos v listopadu se k němu připojil parťák z obranných řad Ivo Žajdlík.
      Na ryby si zajel hned 17.listopadu, ale na dravce nevyzrál a ten se mu vyvlekl z háčku. Ivo si na štiku políčil znovu 21.11.2009 v sobotu v 9 hodin ráno a během chvilky už tahal obří rybu z vody na břeh. Bylo to také na vodárenské nádrži v Ostrožské Nové Vsi. Zdá se, že místo našich letních soustředění je k rekordním úlovkům přímo předurčené!
      Jako návnadu použil 20-ti centimetrovou plotici. Už je hotová i trofej a vypadá nádherně. Rybář si ji chce vystavit doma u krbu, ale jeho žena je pro to, aby byla hlava ze štiky vystavena na chatě přímo u vody. Tam je ale nebezpečí, že by mohla v létě při soustředění přijít k úrazu! Štika má totiž otevřenou tlamu a některé to může lákat jako odkládací pult!
      Ivošovi všichni spoluhráči včetně manželek blahopřejí a doufají, že se řady rekordmanů rozrostou o další rybáře bývalých fotbalistů Lhoty.

text: FŠ
 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768