Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

Hokej

Sobota 12.12.2009, 13:00 hodin, zimní stadion Uherský Ostroh

Internacionálové SK Ostr.Lhota – Výběr Ostrožské Lhoty

15 : 8   (3:4, 8:2, 4:2)


branky:  Haláč Jiří 4, Hájek Kamil 4, Gabriel Dalibor 3, Pavlas František 2, Hyrák Miroslav, Zámečník Jan – Šupka Petr 3, Štergenich Patrik 2, Zámečník Lukáš, Válek Jiří, Dominik Richard

sestavy:
Internacionálové: Dominik Miroslav, Zámečník Jan, Pavlas František, Radoch Lubomír, Dufka Stanislav, Machala Zdeněk, Hyrák Miroslav, Urbanec Josef, Haláč Jiří, Hájek Jaroslav, Ratajský Petr, Gabriel Dalibor, Hájek Kamil.

Výběr:
Frölich Zdeněk, Šuránek Ondřej, Hanák Milan, Šupka Petr, Dominik Richard, Dominik Jiří, Příkazský Karel, Žajdlík Jaroslav, Štergenich Patrik, Moštěk Michal, Zámečník Lukáš, Zelený Jaroslav, Válek Jiří, Bachan Michal, Galečka Roman.


       Pěkný datum na zapamatování – 12.12.2009, tento den bude zapsán v kronice bývalých hráčů jako den, kdy odehráli historicky první hokejový zápas. Otcem myšlenky i skutku byli Jirka Haláč a Ondra Šuránek. Ač se to zdá být neuvěřitelné, v sobotu odpoledne bylo na zimním stadionu v Uherském Ostrohu přítomno skoro padesát lidí z Ostrožské Lhoty.
       Je vidět, že mužstvo starých pánů má zvuk, protože mladší kluci je vyzvali ke změření sil v hokeji. Mladíci měli ze začátku plno sil a také velkou motivaci svého soupeře porazit. Začali také výborně a po brankách bývalého hokejisty HC Uherské Hradiště Petra Šupky rychle vedli. Třetí gól přidal Patrik Štergenich a s vyhlídkami internacionálů to vypadalo všelijak. Mladí ale zapomněli,že nastoupili na druhé straně také páni hokejisté. Jmenovitě to byl Jirka Haláč a Kamil Hájek - nová posila do jarních bojů z Uh.Ostrohu. Výborně jim také sekundovali i zbylí spoluhráči.
       Od druhé třetiny ovládli ledovou plochu internacionálové a výsledek se začal měnit v jejich prospěch. Je potřeba vyzdvihnout i výkony obou brankářů, kteří někdy doslova čarovali. Konečný výsledek je sice dost pěkný, ale mladí zas tak špatní nebyli. Velkým pozitivem byla velmi slušná fair play hra všech hráčů. Měsíc leden mají bývalí hráči nabitý akcemi a tak se odveta odehraje po dohodě v únoru.
       Po utkání se všichni společně sešli v Ostrožské Lhotě v restauraci Na obecním na společné večeři. Všichni bývalí fotbalisté Lhoty tímto děkují své sponzorce paní Jiřině Juráskové za vynikající jídlo a pohoštění. Bramborový salát a plněný řízek byly jako od šéfkuchaře z interhotelu!!!

      Na závěr bych chtěl ocenit ještě jednu věc. Hráči, kteří v sobotu neobuli brusle a nenavlékli hokejovou výstroj, jeli své spoluhráče a kamarády do Ostrohu povzbudit: A o tom to je!!!

P.S. Nyní musíme všechny síly upřít ke zdárnému průběhu Silvestrovské akce.text: FŠ
fotograf: Dufka Dušan
kameraman: Pavlas Václav

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768