Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

ZTS Dubnica - OL

VÝBORNÝ VÝSLEDEK

 

ZTS Dubnica nad Váhom SK Ostrožská Lhota  2:2 (2:0)

30.8.2008   15:00


BRANKY:   Jurásek J., Gabriel D. (pen.)


SESTAVA: Goliáš M., Malušk M., Zámečník B., Žajdlík I., Štergenich Fr., Ratajský P., Hájek J., Pavlas Fr., Gabriel D., Hyrák M., Žajdlík S., Jurásek J., Kotačka O., Skopal M.

 
    K odvetnému zápasu do Dubnice odjelo 14 hráčů a z toho byli 2 brankáři. Sestava byla sice silná, ale prakticky bez náhradníků. Vypomoci musel také Ondřej Kotačka, který nehrál fotbal více než dva roky. Cestovali jsme dodávkou Jožky Sedláčka a Octavií Ivo Žajdlíka, který se jako náš sponzor vzdal nároku na cestovné!
Domácí vesměs bývalí ligoví fotbalisté vyrukovali na Lhotu se 17 hráči! Zápas se hrál na stadionu v Nové Dubnici, protože v Dubnici nad Váhom se hrál ligový zápas Corgoň ligy mezi domá Dubnicí a DAC Dunajská Streda. Trávník byl perfektně postříhaný, ale hřiště bylo trochu tvrdší.

    Po vzájemném oťukávání udeřili jako první domácí. Skóre otevřeli z přímého kopu, kdy si brankář Goliáš teprve stavil zeď. Hrál se naprosto vyrovnaný fotbal. O co byli Dubničané fotbalovější, o to hosté běhavější a bojovnější. Byla radost sledovat domácí, co ještě v padesáti dokáží s balonem za kousky. Pohledné akce se střídaly na obou stranách, ale Lhoťanům chyběla finálová přihrávka. U domácích hráli prim zejména Doležal s Kopačkou, kteří hráli ligu v Trenčíně, respektive Banské Bystrici. Druhý gól do sítě Lhoty padl před poločasem, kdy dorazili vyraženou střelu zpět do brány.

    Do druhého poločasu nastoupili hosté s tím, že s výsledkem musí něco udělat. A nakonec se také podařilo. Po promarněných šancích z první půle se poprvé letos trefil Jirka Jurásek. Hostující obrana i s oběma brankáři, kteří se vystřídali, pracovala spolehlivě. Hru zálohy rozběhal Jarek Hájek a útok napadal domácí už v jejich šestnáctce. Domácí byli čím dál tím víc nervóznější a Lhoťané se dočkali zaslouženého vyrovnání. V trestném území byl zezadu sražen Svaťa Žajdlík a penaltu s přehledem proměnil D. Gabriel, který má v posledních zápasech střeleckou formu.

    Za bojovnost a velmi dobrý výkon zaslouží bývalí hráči velkou pochvalu. Lhota je určitě nejmenší obec se kterou se Dubničané utkali. Jejich soupeři bývají obvykle zvučnějších jmen (Staré Město, Ostrava a ligová města na Slovensku i v ČR).

    Po skončení zápasu nám domácí připravili občerstvení a taky proběhlo mnoho přátelských rozhovorů. Příští rok jsme si slíbili, že síly změříme znovu jak ve Lhotě, tak i v Dubnici.

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768