ŠK Chirana Stará Turá – SK Ostrožská Lhota   5:4  (2:3)

9.8.2008   18:00

BRANKY:  Gabriel D. 3x,  Skopal M.

ROZHODČÍ:  Malušek Miroslav

SESTAVA:  Šimčík Jan, Radoch L., Štergenich F., Žajdlík I., Urbanec J., Žajdlík S., Gabriel D., Hyrák M., Hanáček P., Skopal M., Haláč J. (Pražan Roman, Řezníček Josef, Bobčík Pavel)

Proti tradičně silnému soupeři odjeli hrát Lhoťané jen s 12 hráči. Proto museli vypomoci 3 fotbalisté z Nivnice. Na Slovensku nás přivítalo ideální fotbalové počasí. Bylo po dešti a příjemných 20 stupňů. Domácí začali lépe a brzy vedli 2:0. Potom začali hráči Lhoty lépe běhat, napadali domácí už na jejich polovině a ti začali dělat chyby. Do konce poločasu se podařilo výsledek otočit. Dvakrát se z dálky trefil Dalibor Gabriel a třetí branku přidal Martin Skopal.
    Ve druhé půli se hrál opět výborný, vyrovnaný fotbal. Průběh skóre 3:3, 3:4, 4:4 a tři minuty před koncem strhli vítězství na svou stranu hráči Staré Turé. Pět minut před závěrečným hvizdem, za stavu 4:4, šli Lhoťané tři proti jedinému obránci, ale špatná přihrávka všechno pokazila. I dnes se potvrdilo pravidlo „nedáš – dostaneš". Určitě spravedlivější by byla remíza, protože Lhoťané předvedli na Slovensku velmi dobrý výkon. Poprvé se v bráně představil Jenda Šimčík a vedl si velmi dobře. Také posily z Nivnice byly na hřišti cítit. Nejlepším hráčem hostí byl Dalibor Gabriel, autor tří gólů Lhoty.
    Po skončení zápasu proběhlo tradiční posezení s našimi slovenskými kamarády. Narozeniny v srpnu slaví kapitán Zdeněk „Kolis“ Machala, takže všechno nejlepší!!!!

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.