Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

Před - Za potok

POHÁR VE STEJNÝCH RUKOU


Před potokem – Za potokem   1:1  (1:1)

na penalty 4:1

8.5.2008   16:30


BRANKY:  Pavlas F.,  -   Gabriel D.

PENALTY:  Žajdlík, Pavlas, Ratajský, Hanáček,   -   Stánec

SESTAVY:

    Před:   Goliáš M., Urbanec J., Žajdlík I., Ratajský P., Radoch L., Pavlas F., Pokorný M., Bartoš P., Haláč J., Bachan J., Hanáček P., Zámečník B.

    Za:   Jurásek S., Machala Z., Hájek J., Gabriel D., Kotačka O., Bajgart L., Zámečník J., Zámečník L., Dominik M., Dominik J., Chmelař M., Stánec V., Žajdlík R., Žajdlík Sv., Matuštík


    Za ideálního květnového počasí se hrál už 3. ročník fotbalového utkání bývalých hráčů o putovní pohár. V předzápase nastoupily proti sobě ženy a zajímavý mač skončil remízou 3:3.

    V hlavním utkání dne se nejprve ujali vedení hráči Před potokem. To se nádherně z trestného kopu trefil přímo do šibenice Franta Pavlas. Aby soupeř nezůstal po zadu, tak ho přesně na druhé straně napodobil Dalibor Gabriel. Tak skončil i zajímavý první poločas.
    Ve druhém dějství zapískal nepřesný rozhodčí Pyclík z moravského Písku na hráče z pravého břehu 2 penalty, ale Jožka Dominik ani Zdeněk Machala, výborného Michala Goliáše nepřekonali. Zápas tak skončil nerozhodně 1:1 a poprvé v historii museli přijít na řadu pokutové kopy. V nich už suverénně kralovali hráči Před potokem a podruhé za sebou získali putovní pohár od manažera fotbalového oddílu Tondy Miklíčka.

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768