Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

OL - ZTS Dubnica

VYNIKAJÍCÍ „LIGOVÝ“ SOUPEŘ

 


SK Ostrožská Lhota – ZTS Dubnica nad Váhom   2:3  (0:1)

5.7.2008


BRANKY:  Haláč J., Skopal M.

ROZHODČÍ:  Malušek Miroslav

SESTAVA:   Goliáš M., Ratajský P., Žajdlík I., Štergenich F., Radoch L., Žajdlík Sv., Zámečník B., Zámečník J., Machala Z., Gabriel D., Hyrák M., Pavlas F., Chmelař M., Skopal M., Haláč J., Hanáček P., Hájek J.


    Historicky první vzájemný (určitě ne poslední) zápas s bývalými, ligovými hráči ze Slovenska se vydařil. Hosté, až věkově starší, dokázali, že se fotbalem živili a hrát ještě nezapomněli. Fotbalové myšlení, ovládání balonu a krásné akce – to byly atributy našeho soupeře. I když byli lhoťané téměř kompletní, tahali po většinu času za kratší konec. Po vzájemném oťukávání udeřili Slováci jako první. Po špatné rozehrávce obrany založili Dubničané rychlý, jednoduchý protiútok a mohli se radovat z vedení, které udrželi až do konce poločasu. Šance Chmelaře, Skopala M. a Haláče byly sice gólové, ale bohužel zůstalo jen u nich.
    Do druhé půle nastoupil za „ligové“ mužstvo Dubnice kapitán Lhoty, Z. Machala, protože se soupeři zranili dva hráči. Hra domácích se zlepšila a po nádherné akci z pravé strany přišlo vyrovnání. Úspěšným střelcem byl J. Haláč. Další šance zmařil výborný gólman hostů. Po špatné rozehrávce šli do vedení opět Dubničané. Hrál se líbivý, technický fotbal a přítomní diváci viděli nejlepší mužstvo, které letos ve Lhotě hrálo. Akce jako přes kopírák přinesla podruhé vyrovnání a M. Skopal si opět mohl připsat čárku za gól. Deset minut před koncem dali hosté třetí branku, na kterou už lhoťané nedokázali odpovědět.

    Fotbalistům ze Slovenska se u nás líbilo a tak opět s nimi změříme síly v sobotu 26.7. na lhotské hody.

    Pochvalu dnes zaslouží P. Ratajský, A. Miklíček, P. Hanáček a D. Gabriel za perfektně připravené hřiště a rozhodčí Mirek Malušek. Dále pak Broněk Zámečník za vytvoření skvělých internetových stránek, Luboš Radoch zase složil text k připravované hymně bývalých hráčů Ostrožské Lhoty.

    Všem hráčům děkuji za zodpovědný přístup k dnešnímu zápasu a také manželkám, které se zúčastnily pozápasového posezení.

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768