SK Ostrožská Lhota - TJ Pačlavice  1:3    (1:1)

4.10.2008   14:00

BRANKY:   Skopal Martin  –  Medek Svatopluk 2, Tylšer Josef

ROZHODČÍ:   Malušek Miroslav, Miklíček Antonín

SESTAVA: Goliáš M., Malušek M., Urbanec J., Dominik M., Štergenich Fr., Žajdlík I., Ratajský P., Bartoš P., Machala Z., Zámečník J., Gabriel D., Pavlas Fr., Žajdlík Sv., Skopal M., Haláč J., Hanáček P., Bachan J.

Po krátké době sehráli bývalí hráči Lhoty další zápas na domácí půdě. Soupeř přijel z kroměřížska a měl Lhoťanům co oplácet. V sobotu celé dopoledne pršelo a tak nad utkáním visel otazník. Po obědě se počasí přece jenom umoudřilo a ustal alespoň déšť. Hřiště bylo sice mokré, ale nikoliv podmáčené.

Vedoucí mužstva TJ Pačlavice „+35“ Jirka Soldán, přivezl tentokrát silný tým. Lépe ovšem začali tradičně domácí a ujali se vedení brankou Martina Skopala. Hrál se pohledný, technický fotbal, ve kterém dominovali především obrany a brankáři obou mančaftů. Hostům se podařilo vyrovnat Jožkou Tylšerem, který se trefil hlavou po rohovém kopu ve 35. minutě zápasu.
      Do druhé půle nastoupila obě mužstva s několika změnami se snahou strhnout vítězství na svou stranu. Gólové šance se střídaly před oběma brankami, ale lépe s nimi naložili hosté. Nejdříve Svaťa Medek „udělal“ na pravé straně dva beky a technickou střelou do šibenice skóre otočil. Tentýž hráč krátce před koncem z pětadvaceti metrů přehodil domácího gólmana a stanovil tak konečný výsledek utkání. Byly to opravdu lahůdkové akce útočníka Pačlavic. Možná, že měli domácí v zápase více gólových šancí, ale hráči hostí svým výkonem mile překvapili a tak je jejich vítězství asi zasloužené.

Závěr akce proběhl opět na myslivecké chatě, kde bylo příjemné teplo a výborná uzená kýta.

Ještě připomínám všem hráčům, že v sobotu 11.10. od 10:00 hodin se koná brigáda ve sportovním areálu, který často využíváme!

Poslední zápas sezony sehrajeme 1. listopadu s mužstvem Pošta Praha. Mezitím je v plánu ještě utkání v Nivnici a Bánově, ale to záleží hlavně na počasí.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.