Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

OL - Stará Turá

PRVNÍ SKALP STARÉ TURÉ


SK Ostrožská Lhota – ŠK Chirana Stará Turá   4:2  (0:2)

14.6.2008


BRANKY:  Haláč J. 3x, Pavlas F. z penalty

SESTAVA:  Goliáš M., Malušek M., Radoch L., Štergenich F., Žajdlík I., Bartoš P., Dominik M., Ratajský P., Zámečník B., Pavlas F., Hanáček P., Haláč J., Dufka S., Bachan J., Žajdlík S., Urbanec J., Skopal M.


    Domácí sice se 17 hráči, ale bez opor Gabriela, Hájka, Zámečníka J. a kapitána Machaly, se postavili proti nejzdatnějšímu soupeři, který přijel do Lhoty zase pro vítězství.
    První poločas tomu také nasvědčoval a hosté hráli výborný fotbal, se kterým mělo mužstvo Lhoty velké problémy. Po krásných akcích se hráči Staré Turé dostali do trháku a zcela zaslouženě poločas vyhráli 0:2.
    O přestávce bylo v domácí kabině rušno a hráči si vyříkali chyby a dali si slib, že ve druhé půli s výsledkem něco udělají. Tak se také stalo. Lhoťané hráli jako vyměnění. Začali více běhat, zpřesnili přihrávky, zjednodušili hru a hlavně začali střílet branky. Střelecký den měl hlavně Jirka Haláč, který se blýskl čistým hattrickem. Čtvrtou branku do sítě slováků dal Franta Pavlas z penalty po faulu na Petra Hanáčka. Bal to nejlepší letošní výkon a cenná výhra se soupeřem, který neokusil hořkost porážky neuvěřitelného 3 a půl roku! Za zmínku ještě stojí druhá poločasová vychytaná nula od gólmana Mirka Maluška.

    Po zápase následovalo tradiční přátelské posezení s občerstvením pro obě mužstva. Hosté pospíchali k domovu velmi brzy, protože ve Staré Turé byl jarmark a lhoťané se zase chystali jako pořadatelé na zábavu se Čmeláky a DJ Ironem. Bylo to vydařené sobotní odpoledne.

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768