OL - Pošta Praha

STŘELCI SE ČINILI!

SK Ostrožská Lhota - Pošta Praha  11:0    (3:0)

1.11.2008   14:00

BRANKY: Gabriel D. 3x, Bachan J. 2x, Hanáček P. 2x, Pavlas F. 2x, Žajdlík I., Dufka S.

ROZHODČÍ: Malušek Miroslav

SESTAVA: Goliáš M., Jurásek S., Zámečník B., Gabriel D., Stánec V., Jurásek J., Radoch L., Urbanec J., Hájek J.,Dufka S., Dominik M., Štergenich Fr., Žajdlík I., Bartoš P., Pavlas Fr., Žajdlík S., Hanáček P., Bachan J.

TRENÉR: Machala Zdeněk

Na dušičkovou sobotu přijeli do Ostrožské Lhoty hráči z hlavního města – Pošta Praha. Loni jsme zápas neodehráli, protože v listopadu už nepřálo počasí a jiný termín soupeři nevyhovoval. Letos bylo ale všechno jinak, počasí téměř ideální fotbalové a trávník byl taky ještě kvalitní. Staňa Dufka zajistil na poslední zápas profesionálního fotografa s kameramanem, kteří zachytili 11 branek!

První poločas se hosté ještě „drželi“, když byl stav 3:0 pro Lhotu. Za zmínku stojí třetí gól v pořadí. Brankář hostů si stavil zeď a S. Dufka využil pokynu rozhodčího k provedení trestného kopu. Placírkou poslal balon do opuštěného rohu branky „pošťáků.“

Ve druhé půli se střílelo jako u Verdunu a padlo dalších sedm gólů. Šance, které si vytvořili hosté, spolehlivě vyřešila lhotská obrana s oběma brankáři, kteří se poctivě o poločase vystřídali. Střelecké kopačky si obul především Dalibor Gabriel, který využil absence Jirky Haláče a třemi góly si vystřílel pomyslnou korunu krále střelců za rok 2008. Celkem dal 12 branek a o jediný gól předběhl svého spoluhráče. Malinkou kaňkou na zápase bylo, že domácí nedovolili vstřelit soupeři alespoň čestný gól. Snad si to kluci vynahradili ve sklípku v Blatničce, kam po zápase odjeli na výborné víno a snad ještě i burčák.

Fotbalisté z Prahy slíbili, že přijedou i příští rok a přivezou určitě silnější mužstvo, jak tomu bylo letos. Poděkování patří za sobotu Dušanovi Dufkovi a Vaškovi Pavlasovi za zdokumentování zápasu, Pavlu Pavlíkovi za občerstvení a Svaťovi Žajdlíkovi za zorganizování utkání.

12 minutový sestřih zápasu

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.