Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

OL - Mor. Beroun

KAŽDÝ DEN NENÍ POSVÍCENÍ


SK Ostrožská Lhota – TJ Granitol Moravský Beroun

2:4  (2:2)


5.9.2008


BRANKY:   Haláč Jiří 2x

ROZHODČÍ:   Malušek Miroslav

SESTAVA:   Goliáš M., Zámečník B., Žajdlík I., Radoch L., Štergenich Fr., Dominik M., Žajdlík Sv., Ratajský P., Pavlas Fr., Hájek J., Gabriel D., Zámečník J., Machala Z., Hyrák M., Dufka S., Jurásek J., Haláč J.

 

      Po výborném výkonu minulý týden na Slovensku došlo v mužstvu k sebeuspokojení a možná i k podcenění soupeře. Ten přijel na Slovácko v silné sestavě a předvedl velmi dobrý fotbal.

      Domácí přitom nezačali špatně a po dvaceti minutách vedli už 2:0. Obě branky střelil nažhavený Jirka Haláč, který dva předchozí zápasy vynechal. Hrál se vyrovnaný fotbal, ale ve hře Lhoty bylo mnoho nepřesností. Do poločasu stihli fotbalisté Moravského Berouna vyrovnat. Stalo se tak po chybách v obranné činnosti domácích. U obou mužstev se vystřídal nebývale veliký počet hráčů. Lépe toho dokázali využít fotbalisté ze severu, protože přidali další dvě branky a dokonale otočili skóre. V dnešním utkání byl snad jediný hráč, který by zasloužil pochvalu v oranžovém dresu domácích. Byl to střelec obou gólů Jirka Haláč. Ostatní se sice snažili, ale dneska to nebylo opravdu ono. Chyběl pohyb, přesná přihrávka a hlavně bojovnost, která mužstvo zdobila v Dubnici. Fotbal je o chybách a těch udělala Lhota více a proto prohrála. Výsledek je možná krutý, ale hosté si ho za svůj výkon zasloužili.

      Ale i dnes se našli ti, kteří si zaslouží pochvalu. Byli to hráči, kteří připravili hřiště na zápas a ti, kteří se postarali o občerstvení po zápase. Petrové Ratajský a Hanáček nachystali hřiště, Tonda Miklíček udělal v udírně vynikající klobásy a Petr Hanáček si za výčepem počínal jako zkušený výčepní.

      Poděkování patří i Pavlu Pavlíkovi, který nám umožnil čepovat pivo v jeho letním výčepu. Našim kamarádům se domů moc nechtělo, ale měli před sebou téměř 120 kilometrů. Příští týden si dáme pauzu. Čekají nás brigády u spoluhráče Luby Radocha a také v areálu hřiště.

      Už se těšíme na odvetu do Moravského Berouna, ale termín utkání musíme ještě dohodnout s Borkem Krmelou, vedoucím mužstva TJ Granitol.

     

      Fota ze zápasu na stránkách našeho soupeře  Old Boys.


21 minutový sestřih zápasu s komentáři hráčů.

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768