Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

OL - Dorost OL


SK Ostrožská Lhota – dorost SK Ostr. Lhota   5:5  (3:1)

12.7.2008


BRANKY:  Bachan J. 2x, Ratajský P., Hanáček P., Hyrák M.

ROZHODČÍ:   Malušek Miroslav

SESTAVA: Goliáš M., Bartoš P., Zámečník B., Ratajský P., Štergenich F., Gabriel D., Dominik M., Radoch L., Urbanec J., Machala Z., Zámečník J., Pavlas F., Hanáček P., Žajdlík S., Hyrák M., Haláč J., Bachan J.


    Posílení dorostenci byli dalším soupeřem starých pánů Lhoty. I mladíci se přesvědčili, že mužstvo internacionálů je silné a bude jen těžko k poražení.
    První poločas jasně dominovali hráči v oranžových dresech a po brankách Ratajského, Bachana a Hanáčka vedli 3:1. Dorostenci se snažili soupeře uběhat, ale ten líbivým, technickým fotbalem jejich snahu zcela otupil. Skvěle hrála zejména záloha, která umě držela balon a zpomalovala protiútoky dorostenců.
    Do druhé půle došlo k několika změnám v sestavě a mladíci toho dokázali využít a skóre srovnali. Dorost získal převahu, ale branky stříleli i „staří“. M. Hyrák a J. Bachan, byli autory gólů ve druhém poločase. Po těžkém boji tak nakonec došlo k zasloužené remíze, se kterou byla spokojena obě mužstva. Utkání výborně rozhodoval Mirek Malušek.

    V předzápase remizovali žáci Lhoty se svými rodiči a trenéry 3:3. Krásné sobotní odpoledne se vydařilo a spokojeni byli všichni aktéři obou zápasů a také početné obecenstvo.

    Další utkání sehrají bývalí hráči Ostrožské Lhoty v sobotu 26.7.2008 od 17:00 hodin na hody. K odvetě přijedou internacionálové z Dubnice nad Váhom! Po skončení zápasu následuje hodová zábava se skupinou Čmeláci.

    V měsíci červenci oslaví 40. narozeniny spoluhráč Petr Bartoš, kterému přejeme všechno nejlepší!

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768