Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

Hodnocení roku

Staří pání hodnotili sezónu


     Bývalí fotbalisté Lhoty hrají už nějaký ten rok přátelské zápasy a jako pokaždé ke konci roku se hodnotila i letos uplynulá sezóna.

     „V pátek 12.12. v 18:30 se koná chůze starých pánů na hřišti. Účast nutná!!! Hodnocení sezóny, turnaj hala, zabijačka, plán na rok 2009. Zatím zdarec – jasné!“

     Přesně třicet takových sms zpráv rozeslal manažér internacionálů František Štergenich všem bývalým hráčům Lhoty, včetně důrazného „jasné“ na konci zprávy.

     Jasné – to bylo pro patnáct hráčů. V rekonstruované hospodě na hřišti František podrobně a pochvalně zhodnotil všech patnáct odehraných zápasů. Tajným hlasováním se zvolil nejlepší hráč za rok 2008, kterým se stal Michal Goliáš. Největší diskuze byla o členských příspěvcích (nakonec zůstaly stejné jako v letošním roce, tedy 500 Kč) a pořádání letošní Štěpánské zábavy, o které se rozhodně v nejbližších dnech.

      Diskutovalo se také o využití haly v zimním období. Zatím to vypadá, že bude pro staré pány k dispozici, tak jako v minulých letech – každou neděli od 14 – 16 hod. Na dobré cestě je i domluva o využití udírny na hřišti. Na jaře by se měli fanoušci na lhotském hřišti dočkat znovu nedělní klobásy a to v režii starých pánů.

     Na závěr ještě František Štergenich navrhl plán zápasů na příští rok.


Text a foto: std

 

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768