Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

FC Počenice - OL

PO DLOUHÉ DOBĚ VÍTĚZSTVÍ


FC Počenice – SK Ostrožská Lhota   1:2  (1:0)

23.8.2008   17:30


Branky:  Bartoš Petr, Gabriel Dalibor

Sestava:  Malušek M., Dominik M., Štergenich F., Ratajský P., Radoch L., Bartoš P., Zámečník J., Machala Z., Gabriel D., Pavlas F., Hájek J., Bachan J., Urbanec J., Hanáček P., Jurásek J.


    Minulý týden jsme měli volný, protože v Nivnici, kde se mělo hrát, bylo hřiště pod vodou. Na zápas přišlo sice 15 hráčů, ale ani jeden klasický útočník. M. Skopal, J. Haláč i St. Dufka byli omluveni. Odjeli jsme dvěma dodávkami Jožky Sedláčka, který s námi výborně spolupracuje.

    Utkání začalo velkým náporem domácích fotbalistů, kteří byli přesnější a hlavně pohyblivější. Velké problémy nám dělaly „malé domů“ soupeře, na které nejsme zvyklí. Bylo jen s podivem, že první poločas skončil jenom minimálním rozdílem pro hráče FC Počenice. Ti hráli úvodní poločas opravdu skvěle.

    Po přeskupení sestavy Lhoty se hra otočila o celé kolo. Zlepšily se přihrávky, kombinace a hlavně pohyb. Druhý poločas byl už v plné režii hostujících hráčů. Počenickým ubývaly síly a Lhoťané výsledek otočili. Nejprve důrazný a pohotový Petr Bartoš zblízka vyrovnal a vítěznou trefu zajistil bombou ze dvaceti metrů Dalibor Gabriel. Tomu vyšla za zápas jediná dalekonosná střela, ale ta stála opravdu za to. Vítězství je to sice vydřené, ale za druhý poločas zasloužené.

    V Počenicích byly hody, tak jsme se na zpáteční cestě zastavili s našimi kamarády na zábavě, kam nás přišel pozdravit i starosta Počenic a fotbalista, který byl pracovně zaneprázdněn. První zápas po zranění odehrál J. Jurásek a řidiči byli F. Pavlas a L. Radoch.

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768