FC 1592 – SK Ostrožská Lhota   2:3  (1:2)

9.6.2008

BRANKY:   Haláč J., Dufka S., Ratajský P.

SESTAVA:   Goliáš M., Radoch L., Štergenich F., Ratajský P., Hájek J., Hanáček P., Pavlas F., Haláč J., Chmelař M., Dufka S., Gabriel D.

K pondělnímu zápasu proti učitelům odjelo jen jedenáct hráčů. Příčinou určitě bylo dvoudenní náročné soustředění na štěrku na chatě Ivo Žajdlíka.

Zápas při tom odehrálo jedenáct statečných s obrovskou chutí a úsilím. Lhota šla do vedení pěknou brankou Jirky Haláče, který prostřelil gólmana učitelů. Těm se sice podařilo vyrovnat na 1:1, ale radost jim vydržela jen chvilku. To proto, že Staňa Dufka využil zaváhání domácího stopera a vypíchl mu míč do prázdné branky. V poločase se lhoťané vyburcovali k ještě lepšímu výkonu. Učitelé v 60 minutě znovu vyrovnali, ale hosté šli buldočí silou za svým prvním vítězstvím na hřišti v Sadech. Deset minut před koncem se po rohu nejlépe orientoval Petr Ratajský a svou první brankou za staré pány strhl vedení na stranu Lhoty. Učitelé sice vyvinuli závěrečný tlak, ale obranná hra celého mužstva hostů pracovala výtečně.
    Pět minut před koncem zastavil akci domácích Dalibor Gabriel běžným faulem, ale to, co následovalo potom, nemá se sportem a hlavně rekreačním, nic společného. Faulovaný Jaromír Smělík knokautoval s půl metru ranou pěstí Dalibora přímo na ústa. Výsledek: tvář od krve a následné šití v nemocnici, které si vyžádalo 10 stehů. Pár hráčů Lhoty chtělo Dalibora pomstít, ale „boxer“ prchl mimo hřiště. Byl to ošklivý závěr a zkrat hráče, který se přece jen přišel našemu fotbalistovi omluvit. Jménem FC 1592 se omluvil i president klubu, Milan Šácha starší.

Nevídané. Hráč mužstva učitelů inzultoval fotbalistu!

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.