ŠK Chirana Stará Turá – SK Ostrožská Lhota   8:5  (5:2)

BRANKY:   Hyrák M. 2x, Bachan J. 2x, Hanáček P.

ROZHODČÍ:   Tučka Roman z Myjavy

SESTAVA:   Goliáš M., Zámečník B., Ratajský P., Hájek J., Bartoš P., Hanáček P., Zámečník J., Machala Z., Pavlas Fr., Bachan J., Hyrák M., Štergenich Fr.

Na krásném stadionu ve Staré Turé se hrál opravdu fotbal, i když výsledek vypadá spíše na hokej nebo házenou.
    Domácí s několika bývalými ligovými hráči začali lépe a vedli po 20 minutách o dvě branky. Lhoťané ještě stačili snížit na 2:1 a 3:2, ale v závěru poločasu po chybách v obraně dostali dva góly a domácí vyhráli 1. poločas 5:2. Hrál se útočný fotbal z obou stran, ale domácí své šance dokázali proměnit.
    Ve druhém dějství začaly dostihy o skóre. Lhoťané stačili dotáhnout na 5:4. Pak se gólově opět prosadili domácí a o výsledku bylo rozhodnuto. Konečný výsledek je dílem toho, že v dnešním utkání útočníci zastínili obránce.
    Po zápase následovalo od domácích pohoštění v krásné nové restauraci, které se protáhlo do pozdních večerních hodin. Na dnešní utkání se jelo osobními auty, které řídili Broněk Zámečník, Jožka Bachan, Petr Bartoš a František Štergenich.

Za týden v sobotu se bývalí hráči střetnou se soupeřem z Jeseníků, mužstvem Moravského Berouna.

Za zmínku ještě stojí, že poprvé za staré pány Lhoty nastoupil Jarek Hájek, který ukončil aktivní kariéru za 1. mužstvo.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.