SK Ostrožská Lhota – ŠK Chirana Stará Turá   2:5  (0:3)

6.10.2007

BRANKY:  Miloš Pavel, Skopal Martin

ROZHODČÍ:  Malušek Miroslav

SESTAVA:  Goliáš M., Dominik M., Štergenich Fr., Bartoš P., Machala Z., Skopal M., Pavlas Fr., Radoch L., Dufka St., Zámečník B., Stánec Vl., Jurásek St., Žajdlík I., Zámečník J., Miloš P., Žajdlík Sv., Radoch L., Hanáček P., Zbořil St., Urbanec J.

Odvetný zápas proti slovenskému mužstvu se starým pánům nepodařilo vyhrát. Určitě za to mohl 1. poločas, protože ho domácí prohráli 0:3, také o 3 góly, jako ve Staré Turé.
    Ve druhé půli už to bylo o něčem jiném. Lhoťané začali hrát v pohybu, soupeře napadali už na jejich půli. Dostavily se šance a s nimi i góly. Pěknými brankami se blýskli Martin Skopal s Pavlem Milošem, který hrál letos poprvé. Nebýt neproměněné penalty, mohl být výsledek pro lhoťany ještě příznivější. Hráčů ze Staré Turé přijelo, i s manželkami, do Lhoty pětadvacet a po utkání se sešli v myslivecké chatě. Za pronajmutí chaty patří od bývalých hráčů poděkování lhotským myslivcům.

V sobotu 13.10.2007 ve 12:00 odjíždí internacionálové Ostrožské Lhoty k odvetě do Moravského Berouna.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.