SK Ostrožská Lhota – TJ Granitol Moravský Beroun   6:1  (2:0)

22.9.2007   16:30

BRANKY:   Skopal M. 3x, Dufka St., Pavlas Fr., Štergenich Fr.

ROZHODČÍ:   Malušek Miroslav

SESTAVA:   Goliáš M., Dominik M., Ratajský P., Štergenich Fr., Bartoš P., Machala Z., Haláč J., Skopal M., Zámečník J., Pavlas Fr., Radoch L., Dufka St., Zámečník B., Hyrák M., Stánec Vl., Miklíček A.

Fotbalisté z Moravského Berouna přijeli do Lhoty už podruhé a dokázali tím, že se jim na Slovácku líbí. Po loňské remíze 2:2 měli ambice na remízu i letos. Lhoťané byli ale proti a svému soupeři nadělili na cestu půltuctu gólů.
    V první půli se gólově prosadili oba útočné hroty domácího mužstva Martin Skopal i Staňa Dufka. Po vzájemné spolupráci dali branky po rychlých akcích. Hosté se dostávali před branku Lhoty jen sporadicky a když už měli šanci, bez problémů vše vyřešil brankář Goliáš.
    Do druhého poločasu nastoupil už Miroslav Hyrák, který hru zjednodušil a hlavně zrychlil. Po pěkných rychlých akcích přidali lhoťané další branky Martinem Skopalem, Františkem Pavlasem a Františkem Štergenichem. Hosté pak už vstřelili jen čestnou branku a upravili tak konečné skóre na 6:1 pro Ostrožskou Lhotu.
    Sponzorem dnešního utkání byla hospůdka u Jurásků, kde se obě mužstva po zápase sešla k přátelskému posezení.

V sobotu 29.9. odjíždí internacionálové k dalšímu přátelskému utkání do Nivnice. Odjezd v 15:00 hodin, začátek utkání v 16:00 hodin.

6. října přijede do Lhoty mužstvo CHIRANA STARÁ TURÁ ze Slovenska a 13. října odjíždí staří páni do Moravského Berouna.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.