SK Ostrožská Lhota – FC HERMES   3:3  (2:1)

3.9.2007   17:00

BRANKY:  Dufka St. 2x, Pavlas Fr.

ROZHODČÍ:  Malušek Miroslav

SESTAVA:   Goliáš M., Bartoš P., Ratajský P., Štergenich Fr., Machala Z., Hanáček P., Zámečník J., Pavlas Fr., Chmelař M., Dufka St., Bachan J., Hyrák M., Žajdlík Sv.

Letošní první vzájemný zápas s doktory přinesl pohledný fotbal od obou mužstev. Hosté nastoupili se 3 hráči, kteří ještě aktivně hrají 1. B třídu (Šproch, Maquete, Matoušek) a s několika známými osobnostmi ze zdravotnictví.
    Po 15 minutách vedli lhoťané 1:0 po pěkné hlavičce F. Pavlase. Doktoři vyrovnali na 1:1 gólem, který předcházel ofsajdu, ale rozhodčí ho uznal. Do kabin šli domácí přece jen s náskokem. Po jednoduché kombinační akci z pravé strany byl úspěšným střelcem St. Dufka.
    Ve druhém dějství se útočné akce střídaly na obou stranách. Přišla 60. minuta utkání a ze 20 metrů se krásně trefil St. Dufka, který dneska obul střelecké kopačky. Náskok domácí ale neudrželi, protože po vystřídání hráčů a taktických chybách, využili doktoři nabídnutou šanci a vyrovnali na konečných 3:3. Vítězství domácím uteklo doslova mezi prsty, protože vyrovnávací gól dostali 3 minuty před koncem utkání. Dnešní zápas se moc nevyvedl brankáři Michalu Goliášovi, ale po skvělých výkonech v předchozích zápasech, má i on nárok na slabší chvilku. Výborný výkon dnes podali Petr Ratajský, Zdeněk Machala a Petr Bartoš. Pochvalu zaslouží i Jan Zámečník s autorem dvou gólů St. Dufkou. Ostatní odvedli průměrný výkon.

Další zápas sehrají internacionálové na Slovensku 15. září. Soupeřem jim bude mužstvo ŠK STARÁ TURÁ. 22. září přijede do Lhoty mužstvo TJ GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN.

Na vítězství čekají staří páni už od 23. června, kdy vyhráli silně obsazený turnaj.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.