SK Ostrožská Lhota - FC 1592 Uh.Hradiště   4:4  (1:3)

4.6.2007   18:00

BRANKY:   Dufka St., Skopal M., Bachan J., Pavlas F.

ROZHODČÍ:   Kapusta Jaroslav

SESTAVA:  Goliáš M., Žajdlík I., Štergenich F., Radoch L., Bartoš P., Zámečník B., Skopal R., Pavlas F., Dominik M., Hyrák M., Zámečník J., Dufka St., Skopal M., Haláč J., Žajdlík Sv., Bachan J.

Domácí hráči, po zlepšeném výkonu ve 2. poločase, dotáhli zápas k zasloužené remíze. Prohrávali totiž už 1:4 a vypadalo to na velký debakl. Učitelé nastoupili v brance s mladým Hájkem, který chytá 1.B třídu za Jarošov. V záloze hrál Botek junior, hráč třetiligového rakouského mužstva.
    Lhoťané točili v zápase hokejovým způsobem 16 hráčů, ale na úrovni hry se to projevilo spíše negativně. Až posledních 20 minut bylo velmi dobrých a domácí vstřelili 3 branky. Utkání s přehledem rozhodoval Jarek Kapusta, nový trenér sousední Blatnice. Vedoucí mužstva a pokladník Vlastik Stánec, byl více spokojený s výsledkem než s celkově předvedenou hrou.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.