TJ Granitol Moravský Beroun – SK Ostrožská Lhota   3:2  (1:2)

13.10.2007

BRANKY:   Skopal Martin, Machala Zdenek

SESTAVA:  Goliáš M., Radoch L., Štergenich Fr., Machala Z., Bachan J., Žajdlík Sv., Skopal M., Pavlas Fr., Hanáček P., Jurásek St., Zbořil St.

K odjezdu do Moravského Berouna se dostavilo pouze 11 hráčů. Minulý týden byla zabijačka spojená se zábavou a tam bylo hráčů 2x tolik. Hodně fotbalistů se z různých příčin omluvilo, ale našlo se hodně lidí, kteří vůbec nereagovali!
    Cesta do podhůří Jeseníků je dlouhá 118 kilometrů a trvá přes dvě hodiny. Na zápas jsme odjeli mikrobusem Jožky Sedláčka a osobním autem Fr., Štergenicha.
    Na krásném pažitu, ale za velkého chladu, začali domácí náporem. Ve 20 minutě se dostali po pěkné kombinaci do vedení. Za 10 minut bylo vyrovnáno. Ve velkém vápně byl sražen Petr Hanáček a z následné penalty nedal kapitán Lhoty domácímu brankáři šanci. Handikepovaní hráči hostů hráli výborný fotbal. Krásné kombinační akce po zemi na jeden dotek, to byla hra pro fotbalové labužníky. Běží 35 minuta a hosté už vedou. Martin Skopal potvrdil, že ne nadarmo je nejlepší střelec mužstva.
    Domácí udělali ve 2. půli několik změn a lhoťanům začali docházet síly. Obrana v čele s brankářem Goliášem dlouho odolávala tlaku. Deset minut před koncem bylo vyrovnáno, když se nestačila vrátit záloha. Zdálo se, že utkání skončí remízou, ale v poslední minutě se podařilo přesnou hlavičkou domácím vstřelit vítězný gól. Byla to smůla, protože staří páni v tak okleštěné sestavě podali jeden z nejlepších letošních výkonů.

Po zápase následovalo občerstvení na hřišti v Moravském Berouně. Příjezd do Lhoty byl ve 21:00 hodin.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.