ŠK Skalica - SK Ostrožská Lhota    6:1 (0:1)

13.5.2007    10:00

BRANKA: Dufka St.

SESTAVA: Goliáš M., Malušek P., Dominik M., Stánec, Pavlas F., Žajdlík I., Štergenich F., Zámečník B., Zámečník J., Skopal R., Machala Z., Haláč J., Chmelař M., Žajdlík Sv., Skopal M., Dufka St., Bachan J., Hyrák M.

Na městském stadionu ve Skalici viděli diváci hosty poprvé v nových dresech, které jim však štěstí nepřinesly. Přitom utkání probíhalo první poločas za mírné převahy lhoťanů, kteří spravedlivě vedli 1:0. To dostal balón do uličky St. Dufka a obešel i bývalého ligového brankáře Juraštíka a do prázdné branky skóroval. Ve 40. minutě „odpustil“ rozhodčí Skalici penaltu za faul na Martina Skopala a od tohoto momentu byli domácí lepší.
    Druhý poločas suverénně ovládli a skóre po krásných fotbalových akcích otočili. Výsledek je sice pro staré pány krutý, ale objektivně vzato, Skalica byla dneska lepší. Dobré utkání odehrál Richard Skopal, St. Dufka a Mirek Hyrák. Do Skalice odjelo a odehrálo zápas 18 hráčů. Stínem utkání byla nezaviněná zranění Ivo Žajdlíka a R. Skopala.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.