Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

FC Počenice - OL

SENZACE V POČENICÍCH

 

FC Počenice - SK Ostrožská Lhota   0:2  (0:1)

19.5.2007    18:00


 

 

BRANKY:   Haláč Jiří  2x

SESTAVA:  Jurásek S., Radoch L., Miklíček, Štergenich F., Urbanec J., David, Skopal R., Pavlas F., Chmelař M., Haláč J., Skopal M., (vedoucí mužstva Stánec)


    Na kroměřížsko odjelo jen jedenáct zdravých fotbalistů, ale podařil se jim husarský kousek. Po výborném výkonu celého mužstva naprosto zaslouženě přivezli do Lhoty cennou výhru 2:0. Na kvalitním trávníku v Počenicích (3 km od Morkovic) hráli lhoťané technický a pohledný fotbal.
    První gól padl ve 28. minutě po parádní akci z pravé strany. Ze 20 metrů se do míče opřel Jirka Haláč a trefil pravý horní růžek domácí branky. Po celý zápas byli lhoťané lepším mužstvem, což potvrdil i domácí manažer, Ing. Lejsal. Výsledku dal konečnou podobu opět Haláč. Po přihrávce od R. Skopala obešel i brankáře a po vzoru St. Dufky ze Skalice, skóroval do prázdné branky. Vítězství starých pánů je o to cennější, že se svým soupeřem vloni 2x prohráli. Za dnešní výkon zaslouží pochvalu všichni hráči, včetně vedoucího mužstva, který pomáhal utkání rozhodovat s praporkem u postranní čáry.

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768