FC 1592 – SK Ostrožská Lhota   3:3  (1:0)

BRANKY:   Hanáček P. 2x , Haláč J.

ROZHODČÍ:   Miklíček Antonín

SESTAVA:   Goliáš M., Radoch L., Ratajský P., Gabriel D., Štergenich Fr., Machala Z., Haláč J., Zámečník J., Pavlas Fr., Chmelař M., Hanáček P., Dufka St., Skopal M., Hyrák M.

Poprvé v historii se utkali bývalí hráči Lhoty na hřišti svého odvěkého rivala. V Sadech, na dobře upraveném hřišti, se představilo 14 hráčů SK Ostrožská Lhota a byla to jedna z nejsilnějších sestav. Z klíčových hráčů chyběli jen Ivoš Žajdlík a Richard Skopal. Do mužstva byli zařazeni Petr Ratajský a Dalibor Gabriel, kteří ukončí brzy hráčskou kariéru v 1. mužstvu.
    Od začátku utkání se hrál výborný fotbal na obou stranách. Hosté měli malinko navrch, ale gól dali domácí, po rychlém brejku do otevřené obrany. Kdo se přišel na zápas podívat, musel uznat, že fotbal to byl k pokoukání.
    Do druhého poločasu nastoupili lhoťané s odhodláním utkání otočit ve svůj prospěch. Hned na úvod ale dostali druhý gól a vypadalo to zle. Po přeskupení řad, hosté svého soupeře přitlačili na vlastní půlku a výsledek se dostavil. Za 15 minut už vedli 3:2! To se trefil 2x Petr Hanáček a jednou Jirka Haláč. Domácí vyrovnali na zasloužených 3:3 až 2 minuty před koncem.
    Za dnešní výkon si všichni hráči zaslouží pochvalu, ale Petr Ratajský obzvlášť. Byl nejlepším mužem na hřišti. Za zmínku ještě stojí bezchybný a objektivní výkon rozhodčího Tondy Miklíčka.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.