Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

TJ Nivnice - OL

HODOVÁ NADÍLKA NIVNIČANŮM !


TJ Nivnice - SK Ostrožská Lhota   2:7 (1 :4),  2.9.2006  13:30

 


Branky:  Pavlas Fr. 3x, Dufka St. 2x, Miklíček Ant., Chmelař M.

Rozhodčí:  Velecký František z Nivnice

Sestava:  Goliáš M., Žajdlík Sv., Žajdlík I., Stanec Vl., Bartoš P., Machala Zd., Pavlas Frant., David Pavel, Chmelař M., Dufka St., Bachan J., Miklíček Ant.

    Na hody do Nivnice odjelo jen torzo hráčů SK Ostr.Lhoty, když účast potvrdilo 17 lidí ! Na hřišti se ale dvanáct statečných semklo a uhrálo nejlepší výsledek celé sezóny 2006! Podle slov Stanislava Dufky je výsledek pro domácí příliš krutý ale Nivničané přesně tak vyhráli 10.června v Ostrožské Lhotě. Na kvalitním trávníku se hrál celkem vyrovnaný fotbal ale Lhoťané dokázali trestat chyby obrany Nivnice. Smrtící protiútoky hostů zakončovali gólovými střelami především dva hráči.Tři branky zaznamenal F.Pavlas a dva góly přidal St.Dufka. Dalšími úspěšnými střelci byli M.Chmelař a Tonda Miklíček. V brance podal výborný výkon Michal Goliáš, obranu dobře dirigoval I.Žajdlík a v záloze hrál skvěle nestárnoucí Zd.Machala. Pochvalu ale zaslouží úplně všichni, kteří v Nivnici na místní hody nastoupili a uštědřili domácím krutý debakl.
    Zvláštní poděkování patří Petru Bartošovi, který hráče SK dovezl na zápas svým mikrobusem. Tento výsledek vejde do dějin starých pánů a určitě bude povzbuzením do dalších  těžkých zápasů.

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768