Před potokem - Za potokem   1:3 (0:0),  23.6.2006  16:00

Branky:  Skopal Martin - Dufka Stanislav 2x, Hyrák Miroslav

Rozhodčí:  Malušek Malušek

Sestavy:
Před potokem:  Goliáš M., Ratajský Pavel, Štergenich Fr., Pavlas Fr., Radoch L., Danada Jozef, Urbanec J., Zámečník Br., Skopal M., Bartoš P., Bachan J., Zalubil M.

Za potokem:  Jurásek St., Dominik M., Kotačka 0., Stánec Vl., Dufka Dušan, Dominik J., Zámečník Lukáš, Zámečník J., Dufka St., Jurásek J., Hyrák M., Chmelař M., Miklíček Ant., Bachan Marek, Žajdlík Josef.

V sobotu 23.6.2006 se staří páni doplnění o mladší spoluhráče utkali proti sobě v utkání Před potokem - Za potokem.

V prvním poločase se hrál velmi rychlý a výborný fotbal z obou stran. Hráči Před potokem měli tři vyložené gólové šance, ale Martin Skopal 2x a Luboš Radoch je nedokázali proměnit. Na druhé straně se dostal na dostřel Lukáš Zámečník, ale brankář Goliáš mu jeho pokus bez problémů zlikvidoval. Za úmorného vedra  nastoupili do druhého poločasu přece jenom svěžejší hráči z levého břehu Okluk. Branky začaly paradoxně padat, až po vyloučení Vlastíka Stance. Ten zezadu fauloval rychlejšího Martina Skopala a rozhodčí Mirek Malušek ani na okamžik nezaváhal a vytáhl z kapsičky červenou kartu! Rychlý útok hostů využíval otevřené obrany a po bleskových akcích Staně Dufky překvapivě ale zaslouženě vedl . Na druhé straně se předvedl pěknou gólovou střelou Martin Skopal, ale to už bylo na zvrat utkání pozdě. Zvláště když Slovák Jožka Danada fauloval svého spolupracovníka z družstva Lukáše Zámečníka v pokutovém území a kopala se penalta. Mirek Hyrák nabídnutou šanci využil a upravil skoré zápasu na konečných 1:3.
    Utkání zorganizoval Tonda Miklíček a tento historicky první zápas měl určitě svou kvalitu a do budoucna se stane jak si všichni přejí tradicí.
    Po skončení zápasu se všichni aktéři utkání sešli k přátelskému posezení u zauzených klobás a studeného piva.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.