SK Ostrožská Lhota - TJ Nivnice  4:4 (1:1),  12.8.2006 17:30

Branky: 15.min Z.Machala, 65.a 75. M.Skopal, 90.S.Dufka

Rozhodčí: Miroslav Malušek

Sestava:  Goliáš, Dominik M., Miklíček, Štergenich, Bartoš, Machala, Hyrák, Dominik J., Bachan, Dufka, Žajdlík Sv., Skopal M., Pavlas

NIVNICE NESPORTOVNĚ ODEŠLA Z HŘIŠTĚ

Ani nejstarší hráči u starých pánů nepamatují, kdy soupeř nedohrál zápas. Ať už byl gól v poslední minutě z ofsajdu nebo ne, na této úrovni by hráči měli zachovat chladnou hlavu, zvlášť když utkání po celý zápas Mirek Malušek pískal velice objektivně.
    Další přípravné utkání odehráli staří páni na výborně připraveném trávníku, za stálého mrholení, proti celku z Nivnice. Už od začátku se hrál technický útočný fotbal z obou stran. Hosté šli do vedení po rohovém kopu. Krásný vyrovnávací gól vstřelil Zdeněk Machala, který ač tísněn protihráčem nádherným lobem přehodil gólmana Nivnice. Lhoťané měli po celý zápas jasně navrch, ale doplatili na neproměňování i těch nejvyloženějších gólových šancí. Hráči Nivnice využili z minima maximum a utekli Lhotě ve skóre až na 1:4. Domácí velkou bojovností dokázali zápas dovést až k zasloužené remíze.
    Dvě branky vstřelil Martin Skopal, který byl u všeho důležitého a odehrál vynikající zápas. Poslední gól vstřelil Stana Dufka, který konečně protrhl střeleckou smůlu.
    Závěr utkání hosté neunesli psychicky a minutu před koncem opustili hřiště. Zápas při tom probíhal v duchu Fair play a rozhodčí ho řídil bez nejmenších problémů.

V pátek oslavil narozeniny Zdeněk (Kolis) Machala, kterému přejí spoluhráči hlavně zdravíčko a více takových mazáckých gólů, jaký vstřelil v dnešním zápase.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.