Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

OL - TJ Nivnice

LEKCE Z PRODUKTIVITY !


SK Ostrožská Lhota - TJ Nivnice  1:4 (1:3),  10.6.2006  16:30

 


Branka:  Dominik Josef

Rozhodčí:  Dominik Josef, Štergenich František

Sestava:  Soukeník L., Goliáš M., Dominik M., Štergenich Frant., Machala Zd., Ratajský Pavel, Bachan J., Chmelař M., Dominik J., Hyrák M., Radoch L., Zámečník Jan, Miklíček Ant., Jurásek J., Urbanec J.

    Hosté přijeli do Ostrožské Lhoty v omlazené a velmi silné sestavě. Fotbal se hrál technický a kvalitní. Nivničané využili své šance ke vstřelení tří branek. Domácí pak snížili krásným gólem Jožky Dominika, který technickou střelou vymetl pavučinu v pravém horním rohu hostující branky.
    Do druhé půle nastoupil v domácí brance Michal Goliáš a domácí získali velkou územní převahu. Nastřelili 4x tyč a další vyložené šance zahodili. Paradoxně to byli opět hráči Nivnice kteří do otevřené obrany upravili na konečných 1:4. Výsledek neodpovídá poměru sil na hřišti, ale hosté své šance na rozdíl od domácích dokázali využít.

    Utkání se hrálo na perfektně sestříhaném trávníku který pro dnešní zápas posekl Tonda Miklíček.

    Po dnešním utkání jsme poprvé vyzkoušeli udírnu, kterou pro potřeby fotbalu sestrojil Zdeněk Machala za což mu patří poděkování. Zaudilo se přes pět kilo klobás od řezníka Vozára z Hluku. V neděli se udilo devět kg a udírna přinesla velký úspěch u diváků, kteří se přišli podívat na mistrovský zápas O.Lhota - Břestek. Službu u uzení a prodeje uzenin měli Zdeněk Machala, Luboš Radoch a Jožka Urbanec. Svého úkolu se zhostili na výbornou a diváci byli spokojeni.

Heslo dne:

LHOTA SRDCE SLOVÁCKA - KOLÍSOVA KLOBÁSKA

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768