Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

OL - Pošta Praha

HATTRICK MARTINA SKOPALA!!!SK Ostrožská Lhota - Pošta Praha   4:2 (2:1),  4.11.2006  14:00Branky: 3x Skopal Martin, Jurásek Jiří

Rozhodčí:  Miklíček Tonda

Sestava:  Goliáš M., Štergenich F., Žajdlík I., Domink M., Bartoš P., Urbanec J., Hyrák M., Chmelař M., Machala Zd., Skopal M., Jurásek J., Zámečník B., Hanáček P., Žajdlík Sv.

    V posledním letošním fotbalovém zápase se už tradičně utkali staří páni s mužstvem z hlavního města republiky - Poštou Praha.
    Po loňském debaklu (2:13 !)přijelo mužstvo Pošty ve značně posíleném složení. Úvod patřil jednoznačně domácím, kteří hráli jednoduchý, technický fotbal se kterým měl soupeř velké problémy. Na kluzkém, ale perfektně připraveném trávníku hráli hráči obou mužstev s velkou chutí a tak se bylo na co dívat. Svůj velký den měl opět Martin Skopal, který vstřelil 3 branky domácích a byl jednoznačně nejlepším mužem zápasu, za což byl po utkání odměněn. Hosté dali obě branky z pokutových kopů, které rozhodčí nařídil za ruku a faul. Čtvrtou branku za domácí vsítil Jirka Jurásek, který využil přesnou přihrávku Štergenicha za obranu hostů.
    Tímto zápasem jsme se rozloučili s letošní sezonou. Od půlky listopadu se budou každou neděli ve 14:00 hod., přípravovat ve sportovní hale na náročné jaro. V roce 2007 absolvují minimálně 3 turnaje a řadu dalších zápasů s kvalitními soupeři.

 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768