SK Ostrožská Lhota - FC Skalica  3:5 (1:3),  14.10.2006   15:00

Bbanky: Žajdlík S., Skopal M., Haláč Jiří

Rozhodčí:  Miklíček Antonín

Sestava:  Goliáš M., Žajdlík I., Radoch L., Chmelař M., Stánec V., Hyrák M., Žajdlík S., Skopal M., Bartoš P., Jurásek J., Zámečník B., Dominik J., Hanáček P.

Zápas se slovenským soupeřem byl oficiálně potvrzen teprve v pátek 13.10. To se odrazilo také na účasti lhotských fotbalistů. I když o utkání věděli všichni, někteří hráči se nedokázali na tak rychle domluvený zápas uvolnit. Samotné utkání začalo s půlhodinovým zpožděním, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Slováci jako tradičně přijeli do Lhoty velmi silní. Letos své mužstvo doplnili o několik mladších hráčů a tak kvalita byla na jejich straně. Samotné utkání mělo velmi dobrou úroveň, ale hráči Skalice byli přece jenom lepší. Nebýt vynikajícího výkonu brankáře Michala Goliáše byl by výsledek po prvním poločase pro domácí velmi nepříjemný. Šance které domácí měli trestuhodně zahodili. A tak se šlo do kabin za stavu 1:3.
    Ve druhé půli se na hřišti několikrát zajiskřilo. Lhoťané dokázali vsítit dvě branky tak jako hosté a tak je pro ně konečný výsledek celkem přijatelný. Uspěšnými střelci Lhoty byli Svaťa Zajdlík a ve druhém poločasu Martin Skopal a Jirka Haláč. Ten měl zájem hrát za internacionály Ostr.Lhoty a patřil k nejlepším hráčům na hřišti a svůj výborný výkon korunoval pěkným gólem.
    Po skončení zápasu proběhlo přátelské posezení s našimi slovenskými kamarády u kvalitního burčáku a zauzených klobás, které připravil pro dnešní zápas Tonda Miklíček, který zároveň stihl i utkání odpískat.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.