SK Ostrožská Lhota - FC Počenice  1:4 (0:2),  16.9.2006  16:30

Branka:  Machala Zdeněk

Rozhodčí:  Malušek Miroslav

Sestava:  Goliáš Michal, Stánec Vlastimil, Bartoš Petr, Štergenich František, Žajdlík Svatopluk, Dominik Josef, Machala Zdeněk, Chmelař Michal, Zámečník Bronislav, Radoch Lubomír, Zbořil Stanislav st., Jurásek Jiří

V dnešním odvetném utkání narazali bývalí hráči SK opět nekompletní na velmi silného a kvalitního soupeře z Kroměřížska. Zápas ještě ani pořádně nezačal a domácí hráči po standartní situaci nepokryli útočníky soupeře a od 4.minuty prohrávali 0:1. To mělo vliv na další průběh zápasu. Hosté, ač věkově starší, působili v první půli fotbalověji. V útoku domácích nastoupil poprvé Staňa Zbořil  a bylo na něm vidět, že fotbal nehrál delší dobu. Dostal se do velmi dobrých střeleckých příležitostí, ale chyběl mu klid a přehled jaký míval za jeho mladých, fotbalových let. Ke konci první půle hosté udeřili podruhé. Po nacvičeném signálu dali krásný gól. Domácí dali svou jedinou branku ve 20.minutě druhého poločasu, ale to už hosté vedli o tři góly. Z trestného kopu ze vzdálenosti 22 metrů se krásně k levé tyči hostujícího gólmana trefil Zdeněk Machala. Bývalí hráči z vyšších soutěží se ke konci zápasu dostali ještě jednou ke gólové akci a upravili konečný výsledek na 1:4. Je velká škoda, že domácí nehráli v kompletní sestavě, aby mohli soupeři oplatit prohru z Morkovic. Se svým soupeřem už mají na svém kontě dvě prohry a příležitost je porazit budou mít až příští rok. V květnu se koná fotbalový turnaj v Počenicích, kde otvírají nové hřiště a SK Ostrožská Lhota se tohoto svátku zúčastní.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.