SK Ostrožská Lhota - FC HERMES Uh.Hradiště 1:1 (0:1), 22.5.2006 17:30

Branka:  Ratajský Pavel

Rozhodčí:  Malušek Miroslav

Sestava:  Goliáš M., Štergenich Fr., Žajdlík Ivo, Dominik M., Bachan J., Chmelař M., Dufka St.,Hyrák M., Machala Zd., Pavlas Fr., Radoch L., Ratajský Pavel, Stánec Vl., Miklíček Ant., Zámečník Br.,Jurásek Jiří.

Další,velmi kvalitní soupeř, který ale nepřijel do Ostrožské Lhoty ve své nejsilnější sestavě. Doktorům chybělo z pracovních důvodů několik hráčů, ale domácí nehráli také kompletní. Celý první poločas vázla u obou mužstev kombinace a hra byla velmi neurovnaná. Šancí na obou stranách bylo jako šafránu a tak diváci, kteří přišli v pondělí odpoledne na hřiště, moc pěkného fotbalu neviděli. Místo toho bylo vidět plno osobních soubojů a také řada faulů na obou stranách. Ve 35.minutě přece jenom udeřilo! Manažer a doktor hradišťské nemocnice, Petr Machala dostal dlouhý balon do běhu a svou rychlost dokonale využil. Křížnou střelou z hranice pokutového kopu umístnil míč přesně k tyči Goliášovy branky a Michal ač se snažil na tuto střelu nedosáhl. Hra dostala spád a do konce poločasu měly obě mužstva ještě dvě velké šance.
    Celou druhou půlku už byli Lhoťané lepším mužstvem. Rozehrála se záloha a najednou hosté nevěděli kam, dřív skočit. Obranu hostů dirigoval bývalý ligový fotbalista Sigmy 0lomouc Ladislav Jegla. Po hodině hry utekl po pravé straně Pavel Ratajský, odcentroval a k překvapení všech skončil balon v pravém horním rohu brány doktorů 1:1! Ač mělo domácí mužstvo ještě řadu gólových šancí skore se do konce zápasu už nezměnilo. Po skončení utkání proběhlo přátelské posezení na počest čtyřicátých narozenin Ivo Žajdlíka. K jeho významnému životnímu jubileu mu všichni spoluhráči přejí hodně zdraví, spokojenosti a radosti z fotbalu.