SK Ostrožská Lhota - FC 1592 Uh.Hradiště  5:3 (4:3),  4.9.2006  16:00

Branky:  Hyrák M.2x, Pavlas F., Bachan J., Hanáček P.

Rozhodčí:  Kapusta Jaroslav

Sestava: Goliáš M.,Chmelař M., Dominik J., Dufka St., Hanáček P., Hyrák M., Machala Zd., Pavlas F., Stánec V., Skopal M., Skopal R., Žajdlík I., Žajdlík Sv., Miklíček A., Zámečník Br., Bartoš P.

V utkání které se hrálo na počest kulatých čtyřicátých narozenin bývalého hráče Ostrožské Lhoty Jaroslava Kapusty si oslavenec pozval spoluhráče z FC 1592. V
brance hostů chytal v prvním poločase bývalý vynikající gólman Ostr.Lhoty Mirek Slavík.Ani on nedokázal však zabránit čtyřem brankám ve své síti. Lhoťané totiž vyrukovali na svého soupeře s aktivním útočným pojetím. Učitelé směrem dopředu za domácími nezaostávali a tak viděli diváci za první poločas celkem sedm gólů. Za domácí se postupně trefili Mirek Hyrák, Fr. Pavlas, Jožka Bachan a znovu Hyrák.
    Ve druhé půli došly oběma celkům pochopitelně síly. To se také projevilo i na hrací ploše. Domácí dali pátý gól Petrem Hanáckém a stanovili tak konečné skóre zápasu na zasloužených a překvapivých 5:3. Lhoťané tak vrátili svému soupeři porážku z prvního letošního zápasu,který učitelé vyhráli 2:0.

Hráči SK Ostr.Lhota i FC 1592 přejí svému kamarádovi k jeho narozeninám pevné zdraví, rodinnou pohodu a mnoho úspěchů v jeho trenérské kariéře.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.