Staří páni SK Ostrožská Lhota

Přidat záložkuPřidat.eu záložku

Vyhledat na tomto webu

Návštěvní kniha

Své vzkazy pište zde

Fotbalové Zprávy

Odkazyobrázek

obrázek
obrázek

obrázek
obrázek
obrázek


obrázek
-----------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
-----------------

OL - FC 1592

NA ÚVOD PORÁŽKA


SK Ostrožská Lhota - FC 1592 Uh.Hradiště  0:2 (0:1)

10.4.2006  17:30


Rozhodčí: Kapusta Jaroslav

Sestava:  Pavlas Fr., Dominik M., Štergenich Fr., Žajdlík I., Radoch L., Hanáček P., Machala Z., Hyrák M.,Ratajský Pavel, Bachan J., Dufka St., Zámečník B., Jurásek J., Stánec Vl.

    K prvnímu zápasu starých pánů SK Ostrožská Lhota přijel tradiční soupeř: FC 1592 Uherské Hradiště - učitelé a trenéři FC Synot. Jelikož se jednalo o první utkání v nové sezoně, byli hosté v kompletní a nejsilnější sestavě, což se o domácích říci nedalo. Z kádru tří brankářů se nedostavil ani jeden a tak musel jít do branky záložník Franta Pavlas. Od úvodu zápasu se hrál pohledný svižný fotbal. Hosté využili malé zaváhání v obsazení při rohovém kopu a ujali se vedení hlavičkou Šáchy mladšího.V prvním poločase působili učitelé, přece jenom rozehranějším dojmem, protože jsou na „place"skoro denně. Na domácích fotbalistech byl patrný první kontakt s přírodním hřištěm.
    V druhé půli ale přidali a hra se začala odvíjet před brankou hostů, kterou hájil bývalý výborný gólman Ostrožské Lhoty, Mirek Slavík. Šance Staně Dufky, Mirka Hyráka a zejména Jožky Bachana byly stoprocentní. V samém závěru zápasu kopali domácí rohový kop na který se vysunul i brankář Pavlas ve snaze vyrovnat skore. Míč skončil ale v moci Slavíka který dlouhým výkopem našel na půlce hřiště zcela volného Blažka a ten nikým neatakován dopravil míč do opuštěné branky Lhoty.

    I dnes se potvrdilo staré pravidlo: nedáš - dostaneš. Zápasu by určitě slušela remíza, ale takový už je sport. S výkonem hráčů obou mužstev musí být ale spokojenost.

    Utkání se hrálo v pondělí, jenom jeden den po prohře 1.mužstva O.Lhoty s Korytnou.


 

Copyright © 2008-2009, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Staří Páni SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro Mozilla Firefox a rozlišení monitoru 1024x768