SK Ostrožská Lhota - Dorost SK Ostrožská Lhota  3:4 (1:3), 29.7.2006

Branky:  Chmelař Michal, Pavlas František, Bachan Josef

Rozhodčí:  Rychlík Karel

Sestava:  Goliáš M, Urbanec J., Štergenich F., Stánec V., Radoch L., Ratajský Pavel., Machala Zd., Pavlas F., Hyrák M., Bachan J., Chmelař M., Dominik M.

V tradičním utkání které se vždy koná po skončení mistrovských zápasů dorostu se proti sobě utkaly dvě fotbalové generace. Utkání bylo bráno ze strany starých pánů jako poděkování dorostencům za vynikající jarní výsledky.
    V první půli byli mladíci z dorostu po všech stránkách lepší a zaslouženě vyhrávali 3:1. Hráli rychlí technický fotbal se kterým měli starší hráči velké problémy. Branky za dorost vstřelili Machala Kuba, Štergenich Patrik a Hyrák Petr. Jedinou branku starých pánů vsítil Chmelař Michal.
    Do druhého poločasu přeskupili bývalí hráči sestavu, začali běhat a dostali se do velkého tlaku. Franta Pavlas snížil na 2:3, ale po rychlé akci a tvrdé střele Jakuba Machaly vedli dorostenci opět o dvě branky. Ke konci utkání korigoval Jožka Bachan na konečných 3:4 v neprospěch starých panů. Byl to jeho první letošní gól a to je na kanonýra jeho kvalit velmi málo. Všichni doufáme že se v dalších zápasech chytne a branky začne střilet tak jako tomu bylo v loňském roce.
    Na dnešní zápas který zorganizoval Luboš Radoch se sešlo starých pánů jenom dvanáct. To byla jediná vada na utkání, které mohlo dopadnout pro bývalé hráče daleko lépe. Utkání s přehledem rozhodoval Karel Rychlík vedoucí mužstva dorostu. Udírnu a občerstvení měl na starosti Tonda Miklíček, který doléčuje zranění.

Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.